Oficjalna wersja zapoznania Meghan i Harry’ego jest taka, że na randkę umówiła ich wspólna znajoma – Violet von Westenholz lub projektantka Misha Nonoo. Okazuje się jednak, że już wcześniej „stalkowali się” na Instagramie.

Wyszło ja naw, że Meghan i Harry byli WŚCIEKLI za te zdjęcia

Meghan i Harry poznali się na Instagramie?

Jak podaje królewska ekspertka Katie Nicholl, zanim w ogóle doszło do pomysłu „randki w ciemno”, Meghan i Harry zaglądali na swoje Instagramy.

Zaczęło się na Instagramie, niezwykle jak na królewski romans. ​​Meghan i Harry podobno przeglądali swoje Instagramy i polubili to, co zobaczyli.

Królowa złożyła życzenia Meghan Markle. Nie są zbyt wylewne

Jak dobrze wiemy, Meghan przed poślubieniem księcia, była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadziła także bloga. Harry oczywiście nie mógł mieć prywatnego Instagrama, jednak ukrywał się pod pseudonimem „SpikeyMau5″.

Meghan zaczęła śledzić konto w 2016 roku. Nie było widać twarzy na zdjęciu profilowym, tylko hełm w kształcie myszy, dla większości ludzi nic by to nie znaczyło. Ale w rzeczywistości było to prywatne konto Harry’ego – napisali Scobie i Durand w biografii pary „Finding Freedom”.

Ujawniono NOWE szczegóły zarzutów personelu pałacu wobec Meghan Markle

W wywiadzie dla BBC po ich zaręczynach, Meghan ujawniła pytanie, które zadała przyjacielowi, jakie zadała przyjaciółce, która ich przedstawiła. Powiedziała:

Niewiele o nim wiedziałam. Więc zadałam tylko jedno pytanie – czy jest miły? Gdyby nie był miły, nie wydawało mi się, żeby to miało sens.

 

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum

Meghan Markle i Harry w pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu ciąży.

Meghan Markle i Harry w pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu ciąży. Fot.Forum/Backgrid UK.

Meghan Markle i książę harry na zdjęciach paparazzi

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciach paparazzi fot. Backgrid USA / Forum