Will Smith (51 l.) i jego żona Jada Pinkett-Smith (48 l.) uchodzili za zgraną parę. W sieci nie pojawiały się skandale z nimi w roli głównej a oboje skupili się na wychowaniu dzieci i swoich karierach. Teraz w mediach zawrzało – okazuje się, że ich związek nie był tak idealny, jak się wydaje na pozór. Amerykański wokalista twierdzi, że od lat sypiał z aktorką a wszystko działo się za zgodą jej męża. Jada Pinkett-Smith już skomentowała te doniesienia. Jaka jest prawda?

Will Smith szczerze o swoich dzieciach

Jada Pinkett-Smith od lat zdradzała męża?

Will Smith i jego żona Jada Pinkett-Smith od lat uchodzili na wzór małżeństwa. Oboje popularni, stronili od skandali i pokazywali w mediach, jak udany związek tworzą. Okazuje się, że ich związek nie zawsze był tak kolorowy. Doczekali się dwójki dzieci, które również rozwijają swoje kariery. Jednak zanim udało im się stworzyć tak silny związek, mieli niejedną przeszkodę do pokonania.

Kryzys w związku Willa Smitha i jego żony

Podobno sytuacja w ich związku była tak tragiczna, że nawet ich córka chciała, by rodzice się rozeszli. Jednak Will i jego żona pokonali kryzys i jak przyznają, umocnili swoją relację. Ciekawe, czy na tyle – by wyjść zwycięską ręką z oskarżeń o zdradę, która miała trać wiele lat!

View this post on Instagram

When your feet hurt ❣️

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

Jada Pinkett-Smith wyznała ostatnio, że w jej małżeństwie doszło do „zdrady serca”. Natychmiast jednak dodała, że między nią a Willem nie było niewierności. Inne zdanie na ten temat ma amerykański piosenkarz, który zrzucił prawdziwą bombę na ich z pozoru idealne małżeństwo.

Will Smith z żoną Jadą Pinkett-Smith na ściance.

Will Smith z żoną Jadą Pinkett-Smith na ściance. Fot.Forum/Reuters.

Zdrady w małżeństwie Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith

Jada Pinkett-Smith z pewnością nie spodziewała się, że takie informacje wypłyną na światło dzienne. Wokalista, August Alsina który wydaje nową płytę w wywiadzie opowiedział – jak wyglądała jego relacja z żoną aktora. W swojej wypowiedzi postanowił odnieść się do „zdrady serca”, o której mówiła aktorka.

Przyznał, że romans trwał od kilku lat. Z Jadą poznali się przez jej syna w 2015 roku i od tamtej pory regularnie się widywali. Piosenkarz dodał również, że o całej sytuacji doskonale wiedział Will, który dał im swoje błogosławieństwo.

Koniec końców Jada z nim zerwała a on postanowił opowiedzieć o ich sekrecie. 

Ja tak naprawdę usiadłem z Willem i odbyliśmy rozmowę. W związku z ich transformacją od małżeństwa do partnerstwa życiowego, o którym rozmawiali kilkukrotnie, i które nie przewidywało relacji romantycznej, on dał mi swoje błogosławieństwo. A ja totalnie oddałem siebie temu związkowi na lata swojego życia. Szczerze, prawdziwie i głęboko ją kochałem. Poświęciłem się temu, oddałem całego siebie – powiedział w wywiadzie.

Od dłuższego czasu plotkowano, że małżeństwo Willa i Jady nie jest standardowym związkiem. Na te wiadomości postanowił odpowiedzieć przedstawiciel aktorki, który zdementował plotki i w rozmowie z serwisem TMZ, dodał że są „absolutnie nieprawdziwe”.

Myślicie, że monogamia im się znudziła i nie chcą się do tego przyznać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Historia miłości Kobe Bryanta i jego żony Vanessy – zdrady, poronienie, pozew o rozwód

Tak Kylie przekazała Khloe wiadomość o ZDRADACH Tristana

Po rzekomych ZDRADACH męża, Emily prezentuje się bardzo SEKSOWNIE (ZDJĘCIA)