Kultowa postać światowego stand-upu Dave Chappelle (48 l.) został zaatakowany na scenie przez członka widowni. Do incydentu doszło podczas jego występu na żywo w Hollywood Bowl w miniony wtorek.

Jim Carey potępił zachowanie Willa Smitha, co powiedział?

Dave Chappelle zaatakowany na scenie 

Komik występował w ramach festiwalu „Netflix to żart”, nagle jeden z widzów wkroczył na scenę i zaatakował gwiazdora. Szokujące nagranie wideo pokazuje Chappelle’a stojącego na scenie, gdy jakiś mężczyzna rzuca się na niego i powala na scenę.

Kilka sekund później napastnik został powalony na ziemię przez ochronę. Policja z Los Angeles natychmiastowo zareagowała na zdarzenie i potwierdziła, że napastnik został aresztowany i przewieziony do lokalnego szpitala z powodu drobnych obrażeń.

Will Smith dał przyzwolenie na ataki?

Chwilę po w żaden sposób niesprowokowanym ataku na scenę wszedł gość komediowy Chris RockNetlix, to żart” i uściskał Chappelle’a, po czym powiedział: „Czy to był Will Smith?”. Chris Rock odniósł się do ataki Willa Smitha podczas Oscarów 2022.

Will Smith pierwszy raz po incydencie na Oscarach 2022

W internecie pojawiła się masa komentarzy, które w ogromnej większości były przytykiem dla Willa Smitha. Niestety, tak jak się obawiano, okazuje się, że karygodne zachowanie Willa Smitha dało niejakie przyzwolenie na ataki na komików, którzy DOSŁOWNIE żyją z żartowania sobie z innych…

Fot. Forum

Fot. Forum