Cher zdradza szczegóły swojego związku z Alexanderem „A.E.” Edwardsem i przyznaje, że często jej nie rozumie.

Cher szczerze o związku z młodszym mężczyzną

77-letnia wokalistka  potwierdziła w ubiegłym miesiącu, że jej romans z 37-letnim modelem jest na dobrej drodze, a teraz opowiada, jak to jest być z kimś, kto ma 40 lat mniej.

„Wstydzę się mówić, jak bardzo jestem szczęśliwa, ale naprawdę świetnie się razem bawimy”, wyznała w rozmowie z magazynem Extra. „Rozmawiamy o muzyce, o wszystkim. On ma wspaniałe poczucie humoru, ma najcudowniejszego synka na świecie… Jesteśmy dla siebie stworzeni.”

77-letnia Cher wróciła do swojego 40 lat młodszego faceta, „On dobrze to rozgrywa”

„Czasem rozmawiam z nim, a on nie ma pojęcia, o kim mówię… Ostatnio spytałam go, ‚Czy znasz, nie wiem, Clarka Gable’a?’ Ktoś powiedział, ‚Oczywiście’, ale większość moich odniesień… On spojrzał na mnie i powiedział, ‚Jeszcze wtedy się nie urodziłem’”, dodała. Szczere przyznanie się Cher miało miejsce po tym, jak piosenkarka chwaliła się wyglądem swojego chłopaka, nazywając go „pięknym mężczyzną”.

„Alexander ma diamentowe zęby, tatuaże, białe włosy, jest znacznie młodszy. To piękny mężczyzna”, zdradziła magazynowi People, dodając, że nie dziwi się, że ich związek przyciągnął tak dużo uwagi.

„Poza tym uważam, że to zabawne być zainteresowanym życiem miłosnym kogoś innego” – dodała. Para zdawała sobie sprawę, że mają silne połączenie po tym, jak spotkali się „na około 15 minut” podczas wydarzenia Paris Fashion Week jesienią 2022 roku.

Ashton Kutcher i Mila Kunis wspierają skazanego za gwałt Danny’ego Mastersona

Cher wyjaśniła, że przyjaciel podał mu jej numer telefonu, co „naprawdę zaskakujące, ponieważ ludzie po prostu nie udostępniają mojego numeru”, powiedziała. „Mówiłam wszystkim moim przyjaciołom, że ‚jesteśmy zbyt stare, żeby spotykać się z naprawdę młodymi mężczyznami, i nigdy nie zakocham się w pisaniu smsów’. Więc zrobiłam to, czego nie miałam robić!”

Stało się! 76-letnia Cher jest znów singielką

„Jeśli masz szczęście, nie możesz myśleć o tym, jak długo to potrwa”, dodała. „Musisz myśleć o tym, ‚jakie to jest uczucie?’ i żyć chwilą”. Para, która obecnie pracuje nad swoją pierwszą świąteczną płytą „Christmas”, wznowiła swój romans we wrześniu po wcześniejszym rozstaniu w maju.

Forum

Forum

Forum