Cher (78 l.) wciąż TO ma! Legendarna performerka odtworzyła swój najbardziej kultowy look, który miała na sobie 35 lat temu podczas nagrania teledysku do hitu „If I Could Turn Back Time” z 1989 roku. Gwiazda oprócz przebrania dała świetny koncert podczas tegorocznej gali charytatywnej amfAR w Cap d’Antibes we Francji. To słynne wydarzenie towarzyszy festiwalowi w Cannes.

Cher chce ubezwłasnowolnić 47-letniego syna

Wcześniej tego wieczoru Cher pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoim chłopakiem Alexandrem Edwardsem (38 l.), w sukni sięgającej do ziemi i krótkim futrze. Para, którą dzieli 40 lat różnicy, trzymała się za ręce i całowała, pozując do zdjęć na ściance. Wyglądali na bardzo zadowolonych.

Cher nie zmienia się od kilku dekad?

Oprócz występu na gali, Cher przekazała na aukcję kolację ze sobą w Malibu. Spotkanie z gwiazdą zostało wylicytowane na 150,000 dolarów.

Na gali amfAR Cher zapowiedziała Demi Moore (61 l.) takimi słowami:

To jest moment, na który wszyscy czekaliśmy […] Ta niesamowita kobieta, którą zaraz przedstawię, jest zdobywczynią nagrody Grammy, Tony i Oscara , zdobywczynią nagrody Emmy […] Jest ikoną stylu i moją osobistą inspiracją dotyczącą fryzur […] Została uhonorowana przez amfAR nagrodą w 2015 roku. Podsumowując, jest jedną z najbardziej utalentowanych, odnoszących sukcesy i najbardziej lubianych artystek wszech czasów. Zatem proszę, przywitajcie ciepło tę niesamowitą, jedyną taką – Cher!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: