Joanna Racewicz jako jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek jest pod ciągłą obserwacją mediów i internautów. Jest również dość aktywna w mediach społecznościowych. W styczniu wydała własną książkę „Sypiając z prezesem”, w której poruszyła temat przemocy wobec kobiet.

Joanna Racewicz wróciła wspomnieniami do śmierci męża. Musiała przerwać wywiad

Joanna Racewicz wzięła ŚLUB?!

Joanna Racewicz była szaleńczo zakochana w swoim mężu, oficerze BOR-u Pawle Janeczku. Para doczekała się syna i wiodła szczęśliwe życie w stolicy. Nagle cały świat jej się zawalił 10 kwietnia 2010 roku – tego dnia straciła męża na pokładzie Tu-154, w Smoleńsku.

Joanna Racewicz: „Kamiński i Wąsik zniszczyli życie Weronice Marczuk” (WIDEO)

Od pewnego czasu Joanna Racewicz przyznawała, że jest zakochana i znalazła szczęście w miłości. Teraz pokazała kieliszki szampana i piękny pierścionek oraz obrączkę u partnera. Wstawiła także uroczy podpis:

Na razie tylko tyle ❤️❤️
Zdążyliśmy na „R” w nazwie miesiąca.
Pora uwierzyć, że wiosna niesie szczęście – wyznała na Instagramie.

Joanna Racewicz OSTRO o aferze z Michałem Adamczykiem z TVP Wiadomości

Fani byli początkowo zachwyceni zdjęciami Joanny Racewicz. Wielu z nich gratulowało dziennikarce, jednak co jakiś czas pojawiały się słowa wątpliwości z racji daty ogłoszenia tej pięknej nowiny. Niektórzy z obserwujących sugerują, że może to być żart z okazji prima aprilis.

  • Gratuluje Pani kto jak kto ale Pani zasłużyła na mnóstwo szczęścia i miłości
  • Widzę, że udał się Prima Aprilis. Prawie wszyscy uwierzyli Joasiu 😁 a hejterzy to chyba padli z zazdrości 😂😂 niemniej jednak na celebrację miłości zawsze jest dobra pora ❤️❤️
  • Ale cudownie! Gratulacje❤️
  • Pewnie że niesie szczęście 🍀 Trzymam kciuki ✊✊✊Dużo zdrówka i miłości dla Was 🫶❣️🫶
  • Asia tak marze, by to nie był prima aprilis!!! Zawsze wszystkiego dobrego dla Ciebie ❤ – czytamy w komentarzach pod postem.
Joanna Racewicz

Joanna Racewicz, fot. AKPA

Joanna Racewicz fot. AKPA

Joanna Racewicz, fot. AKPA    

Joanna Racewicz, fot. Niemiec/AKPA