Katarzyna Dowbor jest dziennikarką i prezenterką od 2013 roku związaną z Telewizją Polsat, gdzie prowadzi program „Nasz nowy dom”. Dziennikarka jak mało kto zna się na remontach i urządzaniu wnętrz, a jej wielką pasją jest ogrodnictwo. W swoim własnym domu Dowbor mogła pochwalić się pięknie zaprojektowanym ogrodem, którym swego czasu zachwycała się Joanna Koroniewska. Dziennikarka często z dumą wrzucała zdjęcia ogrodu na swój Instagram – jak mogliśmy zobaczyć, jego głównym punktem była drewniana altanka z dużym stołem i wiklinowymi krzesłami.

Tak wyglądała Katarzyna Dowbor w wieku 20 lat. Spójrzcie tylko na tę modę – wszystko wraca

ZAŁAMANA Katarzyna Dowbor pokazała ZNISZCZONY ogród

Niestety ostatnie gwałtowne opady śniegu sprawiły, że Katarzyna Dowbor zastała swój ogód w ruinie – dach altanki zawalił się pod wpływem zbyt grubej warstwy ciężkiego, mokrego śniegu, którego dziennikarka nie zdążyła odśnieżyć. Smutnym widokiem podzieliła się z fanami na Instagramie:

Tyle zostało z mojej altanki w ogrodzie. Po nocnych opadach mokrego śniegu rano zastałam taki widok. Wszystkie meble ogrodowe zniszczone, połamane grube bale podtrzymujące dach

Instagram: katarzyna_dowbor_official

Instagram: katarzyna_dowbor_official

Mimo zniszczeń, Katarzyna Dowbor odetchnęła z ulgą, że nie doszło do tragedii i dach nie zawalił się na głowę komuś z jej bliskich lub któremuś z mieszkających z nią zwierząt. Na koniec zaapelowała do fanów, by skrupulatnie odśnieżać dachy i nie ignorować zagrożenia, jakie niesie ze sobą mokry śnieg:

W nocy spadło prawie 30 centymetrów śniegu. Poranek zaczęłam od zagarniania go z dachu domu i stajni. Altanki nie zdążyłam niestety odśnieżyć. Ale i tak jestem szczęśliwa, że nie było pod nią nikogo z domowników – ludzi i zwierząt – i nie zawalił się dach nad stajnią. Proszę was, odśnieżajcie swoje dachy, nie zostawiajcie tego na później, bo ja dopiero teraz zobaczyłam, ile może ważyć mokry śnieg

Przypomnijmy, że w 2006 roku z powodu śniegu zawalił się dach hali Międzynarodowych Targów Katowickich, podczas trwającej tam wystawy gołębi. W wydarzeniu zginęło wówczas 65 osób, a 144 zostały ranne. Chociaż był to wypadek na ogromną skalę, również w życiu codziennym nieodśnieżony śnieg może spowodować zagrożenie dla życia i zdrowia.

Katarzyna Dowbor trafiła do SZPITALA!

Światowy Dzień Kota: kto ma NAJŁADNIEJSZEGO futrzaka? Sadowska, Wojciechowska a może Jacek Kurski?

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Dowbor

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Katarzyna Dowbor: Zostałam wyrzucona z tv za brak urody