Kilka dni temu okazało się, że nowa dyrekcja TVP planuje „wymienić” całą ekipę prowadzących program „Pytanie na śniadanie” i postawić na całkowicie nowe twarze. Oznacza to, że prócz dotychczasowo wymienianych nazwisk, pracę straciła reszta znanych i lubianych prezenterów. Od tamtej pory śniadaniówka prezentuje widzom pojawiające się kolejno nowe pary – dotychczas mieliśmy już okazję poznać dwie nowe pary prowadzących: Joannę Górską i Roberta Stockingera oraz Klaudię Carlos i Roberta El Gendy. Docelowo program ma poprowadzić pięć par, a kolejną poznamy już w sobotę 27 stycznia:

Będzie to połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nic sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę – zdradziła w rozmowie z serwisem Wirtualne Media Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa „PnŚ”.

Kto zostanie partnerem Katarzyny Dowbor w „Pytaniu na śniadanie”? Padło konkretne nazwisko!

Bartek Jędrzejak dementuje plotki o prowadzeniu „PnŚ” z Katarzyną Dowbor

Natychmiast pojawiły się spekulacje, że jedną z prowadzących zostanie Katarzyna Dowbor, która od 1983 do 2013 roku była związana z Telewizją Polską. Jej powrót do TVP miałby nie tylko przyciągnąć fanów dziennikarki i wpłynąć na oglądalność, ale również nieść ze sobą przekaz, że „życie zawodowe kobiet nie kończy się po 60-tce”.

To ma być wielki powrót gwiazdy do TVP. Katarzyna Dowbor zawsze robiła programy z misją i jak nikt inny pasuje do telewizji publicznej. Szefostwo z Woronicza chce pokazać, że kobieta, która została przetrącona przez życie, może jeszcze dostać swoją zawodową szansę i że życie nie kończy się po 60.. Poza tym, pani Kasia jest niezwykle lubianą osobą przez widzów, cała Polska była oburzona jej zwolnieniem z Polsatu. Jest przy tym rasową dziennikarką, z ogromnym doświadczeniem przed kamerą. Nowi szefowie TVP są przekonani, że przyciągnie wielu widzów, zwłaszcza starszych. Nie może być tak, że program śniadaniowy prowadzą tylko modelki czy tancerki. Umowa z panią Kasia jest w ostatniej fazie negocjacji, ale na 99 procent to ją zobaczymy w nowej parze 27 stycznia – zdradził informator portalu Świat Gwiazd.

Jakiś zas później pojawiły się kolejne informacje, według których partnerem Dowbor w „Pytaniu na śniadanie” zostanie prezenter pogody z „Dzień dobry TVN” Bartłomiej Jędrzejak. Mężczyzna szybko jednak zdementował plotki:

Dementuję, nie pojawię się u boku Kasi Dowbor w „Pytaniu na Śniadanie”. Zostaję tu, gdzie jestem. Aktualnie, faktycznie, następuje wiele przetasowań, dlatego nie dziwi mnie, że pojawia się tak wiele fake newsów. One mają też na celu sprawdzenie, czy dana osoba wzbudza zainteresowanie, emocje, by ewentualnie później ją zatrudnić – wyjaśnił w rozmowie z Pudelkiem.

Katarzyna Dowbor po latach wraca do TVP?! Dostała propozycję nie do odrzucenia!

Pracownik TVP zdradza, z kim Katarzyna Dowbor poprowadzi „Pytanie na śniadanie”

Teraz w mediach pojawiło się kolejne typowane nazwisko – Pudelek powołując się na informacje przekazane przez jednego z pracowników TVP zdradził, że partnerem Dowbor w „PnŚ” będzie młodszy od 25 lat Filip Antonowicz – dziennikarz z Radia Eska.

Partnerem Katarzyny Dowbor będzie prezenter Radia Eska – Filip Antonowicz. Szefostwo uznało, że będzie to idealny duet, w którym przeplatać się będzie doświadczenie z nową energią – zdradził Pudelkowi pracownik TVP.

Czy tym razem plotki się potwierdzą? Dowiemy się już jutro!

Katarzyna Dowbor pokaże w telewizji remont WŁASNEGO DOMU! Koszt renowacji zwala z nóg

pasekkozak

scena z: Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Światowy Dzień Kota: kto ma NAJŁADNIEJSZEGO futrzaka? Sadowska, Wojciechowska a może Jacek Kurski?

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, fot. Baranowski/AKPA

katarzyna-dowbor