Selena Gomez (27 l.) ostatnimi czasy wiele przeszła. Gwiazda wygrała walkę o swoje zdrowie psychiczne. W czwartek została zauważona przez fotoreporterów wychodząc z domu swojego najlepszego przyjaciela. Gomez ten dzień spędziła w towarzystwie ukochanego pieska Winnie. Jak przystało na dumną psią mamę Selena spacerując z uroczym pieskiem prawie cały czas trzymała go na rękach. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia, gdyż pies Seleny jest naprawdę rozkoszny!

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na drastyczne cięcie

Zapuszczona Selena Gomez wychodzi razem z psem z domu najlepszego przyjaciela

Tego dnia Gomez wybrała sportową stylizację. Postawiła na wygodne, szerokie dresy w kolorze czarnym i pasujący kolorystycznie gładki T-shirt. Na nogach miała białe adidasy oraz czarne okulary przeciwsłoneczne tak zwane „Leonki„. Fotoreporterzy zauważyli, że gwiazda wychodzi z domu swojego najlepszego przyjaciela w Los Angeles. Myślicie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Po najnowszych zdjęciach fani zaczęli martwić się o gwiazdę. Selena wyglądała na nich tak jak wtedy, gdy cierpiała na depresję. Oczywiście również gwiazdom zdarzają się gorsze dni, to jest coś normalnego, natomiast są osobami publicznymi i nie ma co dziwić się, że fani wyrażają troskę o swoich idoli.

Na jednym z jej najnowszych zdjęć gwiazdy na Instagramie widzimy scenę, na której Selena i jej ukochany pies wspólnie drzemią na kanapie. Piosenkarka tak podpisała zdjęcie: Przytulne środy i Winnie. Fani w komentarzach nie mogli znieść poziomu słodyczy i zaczęli się zastanawiać kto wykonał urocze zdjęcie śpiącej piosenkarki? Czyżby tajemniczy przyjaciel Gomez?

Selena Gomez

Wokalistka Selena Gomez zauważona przez fotoreporterów w czwartek z rana, gdy wychodziła z domu swojego najlepszego przyjaciela w towarzystwie ukochanego pieska Winnie. Fot.Forum/BACKGRID.

Obecnie, gwiazda po wakacjach jest bardzo zapracowana. Pracuje nad nową płytą, a niedługo do kin wejdzie bajka, w której podkłada głos – The Voyage of Doctor Dolittle jako Betsy the Giraffe. Jednak wokalistka przy tak intensywnym planie dnia zawsze znajdzie chwilę na spacer z ukochanym pieskiem.

Prawda, że uroczy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dziewczęca Selena Gomez bawi się na koncercie country

Selena Gomez z nowym pupilem na spacerze. Jest uroczy! (ZDJĘCIA)

Tak wyglądają SIOSTRY Seleny Gomez – jej mama pokazała nowe zdjęcie

Sonda

poll-violet

Czy Selena Gomez schudła za bardzo?