Selena Gomez (27 l.) została zauważona w niedzielę wieczorem podczas koncertu Kacey Musgraves w Greek Theatre w Los Angeles. Piosenkarka postanowiła zorganizować babski wieczór i z tego powodu wspólnie z czterema najbliższymi koleżankami wybrała się na koncert muzyki Country. Selena bawiła się doskonale.

Selena Gomez z nowym pupilem na spacerze. Jest uroczy! (ZDJĘCIA)

Kowbojska Selena Gomez szaleje na koncercie ze znajomymi

Tego wieczoru Gomez miała na sobie bardzo dziewczęcy i letni strój. Gwiazda muzyki pop miała na głowie kowbojski kapelusz i niebiesko białą sukienkę w kratę, z bufiastymi rękawkami firmy Staud. Na nogi Selena założyła zamszowe, brązowe buty a’la kowbojki i do tego długie, białe skarpety.

Chociaż grupa znajomych Seleny sączyła drinki, wokalistka widziana była tylko, gdy piła mrożoną herbatę i butelkowaną wodę. Mimo braku alkoholu Gomez została zauważona, gdy tańczyła i śpiewała. Z pewnością Selena bawiła się świetnie. W rytm muzyki Sel kołysała kowbojskim kapeluszem. Po występie Gomez pozowała za kulisami wokalistki country wraz ze swoimi kumpelami.

Mimo że Selena Gomez ostatnio nie była w centrum uwagi, fani piosenkarki wyrazili podekscytowanie przyszłymi projektami  które mają ruszyć na początku tego miesiąca. Z pewnością w okresie wakacyjnych artystka odpoczywała, a od września ruszy z pełną parą. Po ciężkich wydarzeniach sprzed kilku miesięcy, gdy gwiazda trafiła do kliniki psychiatrycznej – ponoć nie radziła sobie z pogorszeniem jej stanu zdrowia, należał się jej medialny odpoczynek. Sel choruje również na toczeń rumieniowaty i niecałe dwa lata temu miała wykonywany przeszczep nerki.

Selena Gomez

Selena Gomez w drodze na koncert muzyki country. Fot.Forum/Backgrid

Selena Gomez

Podoba się Wam stylówka Seleny?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez w stroju kąpielowym na wieczorze panieńskim przyjaciółki (ZDJĘCIA)

Dwa lata temu Francia Raisa oddała nerkę Selenie Gomez; teraz jest WKURZONA na wokalistkę?

Selena Gomez bez doczepów, sztucznych rzęs i MAKIJAŻU nie wygląda jak gwiazda

Sonda

poll-violet

Czy Selena Gomez schudła za bardzo?