Kourtney Kardashian (40 l.) che uchodzić za super mamę. Kardashianka zapowiedziała, że w nowym sezonie rodzinnego reality-show nie będzie tak często występować przed kamerami, a swój wybór motywuje tym, że to dzieci są dla niej najważniejsze i to na nich chce skupić większą uwagę. Kourt na Instagramie pokazała, jak wyglądają poranki w jej domu.

Khloe Kardashian w tajemniczym wpisie na Twitterze skrytykowała siostrę Kourtney za zrujnowanie wieczoru podczas Oscarów

Zaspana Kourtney Kardashian razem z córką w łóżku

Dramaty cały czas trzymają się rodziny Kardashian. Może być tak, że siostry same nakręcają fałszywe konflikty, by podnieść oglądalność rodzinnego show. Gdy wyszło na jaw, że Kourtney planuje usunąć się w cień i zrezygnować z tak częstych występów w telewizyjnym realisty show – pozostałe siostry poczuły się poszkodowane. Jak tłumaczyła Kim w jednym z wywiadów, każda z nich ma dzieci, obowiązki z tym związane, a przy tym chcą zapewnić widzom KUWTK odpowiednią dawkę emocji.

Jak wygląda DIETA dzieci Kardashianów? Kourtney jest bardzo SUROWA

Kourt słynie z tego, że nie za bardzo przejmuje się opinani innych osób i oczywiście tak było też i tym razem. Kardashianka nie martwi się tym, że siostry są na nią złe. Jak zdradziła, podjęta taką decyzję dla dobra dzieci, które są dla niej priorytetem. Kourt już nie chce wystawiać swojego życia na ocenę innych osób. Próbuje zapewnić dzieciom odrobinę prywatności.

Oczywiście w dalszym ciągu pokazuje na Instagramie swoje życie.

Tym razem postanowiła pokazać, jak wyglądają poranki w jej domu. W końcu ma więcej czasu na leniuchowanie i spędzanie czasu w taki sposób, aby jej dzieci nie czuły się poszkodowane.

View this post on Instagram

Morning cuddles 🍓🧇

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

love bug ❤️

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Na najnowszym selfie, Kourt pozuje prosto z łóżka razem z córką Penelope. Dziewczynka ma 7 lat i jest owocem związku Kardashianki z Scottem Disickiem. Oprócz niej, Kourt wychowuje jeszcze dwóch synów.

Na fotce Kardashianka nie ma na sobie ani grama makijażu, jest w piżamie – zresztą tak samo jak jej córka. Fani natychmiast zauważyli podobieństwo dziewczynki do sławnej mamy. Internauci w sekcji komentarzy zachwycali się długimi rzęsami Penelope. Trzeba przyznać, że ta dwójka, z jeszcze zaspanymi oczami wygląda bardzo uroczo.

Kourt często jest krytykowana za stylizacje córki. Fani uważają, że dziewczynka wybiera zbyt poważne ubrania jak na swój wiek.

Jak myślicie, jaka mama taka córka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner ROMANSUJE z byłym chłopakiem Kourtney Kardashian

Sofia Richie dała UNFOLLOW Kourtney Kardashian na Instagramie

Wszystko wskazuje na to, że Kourtney Kardashian zrezygnuje z reality-show KUWTK

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Mega Agency

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Mega Agency