Kolejny dzień, kolejna drama w rodzinie Kardashianów. Khloe Kardashian (35 l.) twierdzi, że jej starsza siostra Kourtney (40 l.) próbowała zniszczyć wieczór jej i Kylie, gdy te imprezowały po rozdaniu Oscarów. Co takiego zrobiła Kourtney, że tak rozwścieczyła siostrę?

Khloe Kardashian pokazała się w NOWYM kolorze włosów. Jest idealny dla niej

Khloe Kardashian obwinia Kourtney o zniszczenie wieczoru podczas Oscarów

Khloe i Kim od jakiegoś czasu spierały się z Kourtney, a kością niezgody było to, że Kardashianka chce odciąć się od rodzinnego show. Kim zarzuciła siostrze, że ta nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Każda z nich ma dzieci i prowadzi własne biznesy, a występy w KUWTK traktują jak pracę – jednak to Kourtney sprawiała wrażenie niezainteresowanej, a Kim i Khloe musiały ratować show i wymyślać, jak urozmaicą program.

W finałowym odcinku rodzinnego show padają mocne słowa z ust Koko w stronę siostry. Khloe zarzuciła Kourtney, że ta jest „dręczycielką i su**”.  Kourtney odgryzła się mówiąc, że „Kim jest najgorszą osobą na świecie”!

Występowanie przed kamerą i wystawianie własnego życia na ocenę obcych osób przestało interesować Kourt, która chce skupić się na rodzicielskie i prowadzeniu biznesu. Khloe nie może wybaczyć tego siostrze. Myślała, że zawsze będą w tym razem.

Ugh dlaczego Kylie Jenner i ja pozwalamy Kourtney Kardashian by zrujnowała nasz wieczór zeszłej nocy – napisała na Twitterze Kardashianka

Nie do końca wiadomo, co takiego wydarzyło się podczas zamkniętej imprezy, po rozdaniu Oscarów, ale Khloe nie zapomniała poinformować fanów, że jest zła na siostrę. Podobno Kourtney chciała zniszczyć ten wieczór. Najprawdopodobniej dowiemy się więcej szczegółów na ten temat w nowej serii KUWTK.

Kourtney już od jakiegoś czasów mówi, że myśli o opuszczeniu rodzinnego show. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie występować w KUWTK tak często, jak do tej pory.

Mam troje dzieci, które są moim priorytetem bardziej niż program – powiedziała Kardashianka

Khloe Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian

Fot.Forum

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sofia Richie dała UNFOLLOW Kourtney Kardashian na Instagramie

Khloe Kardashian w krótkiej sukience. Chociaż szpilki rzuciła w kąt, wygląda BOSKO! (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian uważa, że syn Psalm to jej zmarły ojciec