Romans Leonardo DiCaprio (48 l.) i Gigi Hadid (27 l.) nabiera rozpędu? Właśnie zostali przyłapani na randce w piątek wieczorem, w słynnej restauracji  Casa Cipriani w Nowym Jorku.

Mimo, że wychodzili z lokalizacji osobno, wiadomo, że w środku siedzieli w wyodrębnionej strefie z dala od gapiów. Ponadto trzeba zaznaczyć, że raczej w Casa Cipriani przypadkowych gości… po prostu nie ma.

Leonardo DiCaprio świętował swoje 48. urodziny wśród największych gwiazd

Leonardo DiCaprio wyglądał… jak zawsze. Aktor miał na sobie białe tenisówki, czarne dżinsy, czarną puchówkę oraz czapkę bejsbolową i maseczkę, która zakrywała większość jego twarzy. Podczas gdy Hadid miała na sobie top z wycięciem na brzuchu, skórzaną kurtkę i niebieski szalik, którym zakrywała twarz.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid

Aktor i modelka po raz pierwszy wywołali plotki o rzekomym romansie we wrześniu 2022 podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Parę widziano w kultowej dzielnicy Soho, gdzie imprezowali, a także w Casa Cipriani. Ponadto Leonardo DiCaprio pojawił się w Paryżu, podczas tygodnia mody, na którym „pracowała” Hadid.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid znów „w tym samym miejscu”

Według doniesień para często spotyka się w większej grupie. Wiadomo o zaledwie kilku spotkaniach solo. Ostatni raz widziano ich na wielkiej imprezie Halloweenowej w Brooklyn Navy Yard. Jak wam się podoba ten duet?