Leonardo DiCaprio po czterech latach związki zerwał z Camilą Morrone niedługo po jej 25. urodzinach.  Jak wielu już zauważyło, modelka skończyła 25 lat w czerwcu, a aktor nigdy nie umawiał się ze starszą kobietą. Tak był w przypadku Gisele Bündchen, Bar Rafaeli, czy Blake Lively.

Na celowniku nowe dziewczyny Leonardo DiCaprio. To 22-letnia Ukrainka?

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid w Nowym Jorku

Zaraz po rozstaniu media zaczęły węszyć, z kim teraz spotka się Leonardo DiCaprio. Padło na Gigi Hadid, ale nikt nie chciał w to uwierzyć, bo w końcu modelka ma już 27 lat. Jednak wygląda na to, że nie były to plotki!

Modelka została zauważona publicznie z Leonardo DiCaprio w zeszły weekend! Gigig spotkała się z aktorem tuż pokazie Toma Forda na New York Fashion Week. To pierwsze ich wspólne zdjęcie od czasu, gdy zaczęły się plotki.

Gigi Hadid o małej Khai: „Moja córka jest geniuszką”

Ojciec Gigi, Mohamed Hadid zdążył już skomentować nową znajomość córki. W wywiadzie dla Daily Mail Mohamed powiedział: „Spotkałem pana DiCaprio w St. Tropez cztery lub pięć lat temu i jest on bardzo miłym człowiekiem”.

Gigi Hadid stworzyła własną markę produkującą ubrania

Dodał, że Gigi i Leonardo „są tylko przyjaciółmi”:

Znają się od jakiegoś czasu, jednak nie rozmawiałem z moją córką o panu DiCaprio. Nie sądzę, że się spotykają, są po prostu dobrymi przyjaciółmi, ale naprawdę nie wiem – powiedział Mohamed.

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Leonardo DiCaprio, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum