Katarzyna Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Aktorka urodziła 9 września. Para przez długi czas ukrywała, że spodziewa się dziecka. Dwutygodnik „Party” nieoficjalnie potwierdził płeć dziecka celebrytów. Do tej pory sądzono, że Warnke urodziła syna, natomiast dwutygodnik twierdzi, że na świat przyszła córeczka. Z czego wynika ta rozbieżność? Sprawdźcie sami.

Jakiej płci jest dziecko Katarzyny Warnke?

Wokół ciąży Katarzyny Warnke powstało wiele plotek. Kobieta urodziła 9 września, z tej okazji jej mąż Piotr opublikował na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające namalowane kontury małego człowieka. Fani spiesząc się w gratulacjach zinterpretowali dwuznaczne zdjęcie jako informację dotyczącą narodzin SYNA aktorskiej pary. W taki sposób powstała plotka, mówiąca o płci nowo narodzonego dziecka. Aktorka ani jej mąż nigdzie tych informacji nie skomentowali ani nie potwierdzili. Tymczasem magazyn „Party” zasugerował, że Katarzyna Warnke urodziła córkę! co zbiło z tropu fanów aktorskiej pary.

Katarzyna Warnke urodziła córkę?

Dwutygodnik „Party” w swoich ustaleniach nie powołał się na konkretne źródło, ale podał informację mówiącą, że podczas festiwalu w Gdyni udało mu się ustalić, iż Warnke i Stramowski zostali rodzicami dziewczynki. Natomiast jakiś czas wcześniej mówiono, że Katarzyna zamówiła dla dziecka dziewczęcą wyprawkę (znajdować się w niej miały m.in. sukienki i dodatki dla dziewczynek). Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko poczekać aż aktorzy odniosą się do tych zbieżnych informacji.

Para niechętnie dzieli się wiadomościami na temat ich nowo narodzonego dziecka. Na razie w żaden sposób oficjalnie nie skomentowali jego narodzin. Nie wiemy też, jak postanowili nazwać dziecko. Jeszcze przed porodem Katarzyna Warnke wyznała, że nie zamierza dostarczać wiadomości tabloidom na temat swojej ciąży, porodu czy narodzin dziecka. Para konsekwentnie się tego trzyma!

Jak myślicie, kiedy Katarzyna i Piotr odniosą się do plotek o płci ich dziecka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Warnke skrytykowana za futro. ODPOWIEDZIAŁA; nawet po porodzie humor jej nie opuszcza

Katarzyna Warnke SKOMENTOWAŁA plotki na temat 14-letniego syna

Jak Katarzyna Warnke szykuje się na galę? To raczej NIETYPOWE!

Katarzyna Warnke URODZIŁA!

 

View this post on Instagram

🙂

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA