Minęły ponad dwa miesiące od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.). Producent zmarł w młodym wieku, w wyniku urazów zadanych przez śrubę napędową łodzi. Woźniak-Starak został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. W czwartek prokuratura poinformowała o wynikach badań na obecność narkotyków.

Ujawniono wyniki badań na narkotyki zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia. Zaledwie cztery dni później, 22 sierpnia płetwonurkowie odnaleźli ciało producenta. Jak podała wówczas prokuratura, „oficjalną przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego.” Badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego.

W czwartek 24 października Prokuratura Okręgowa w Olsztynie zakomunikowała, że znane są wyniki badań na obecność narkotyków w ciele producenta filmowego:

Informuję, iż nie stwierdzono obecności żadnych narkotyków w organizmie – podał do wiadomości Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Podczas ostatniego i tragicznego w swoich okolicznościach rejsu Woźniaka-Staraka na łodzi była z nim obecna 27-letnia kobieta. Po wypadnięciu z łodzi kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, Piotr niestety nie miał tyle szczęścia. Milioner spoczął w Fuledzie, jednak okazało się, że miejsce pochówku Piotra Woźniaka-Starak jest nielegalne.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak Starak zalewa się łzami na premierze filmu Ukryta Gra

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża; Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media; zaginął Piotr Woźniak Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak

Fot.AKPA

Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak

scena z: Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA