Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że są osoby, które nie wiedzą jak wygląda sytuacja związana z koronawirusem. Chodzi o uczestników niemieckiej edycji „Big Brothera”, którzy zatrzymali się na informacjach o koronawirusie z 6 lutego. To był dzień, w którym weszli do programu. Nowi uczestnicy, którzy weszli do show, nie mogli informować domowników. 17 marca produkcja postanowiła jednak ich poinformować.

Uczestnicy niemieckiego „Big Brothera” NIE WIEDZĄ o koronawirusie!

Jared Leto nie wiedział o koronawirusie!

Okazuje się, że nie tylko uczestnicy reality show żyli w nieświadomości. O pandemii nie miał pojęcia także Jared Leto, aktor i gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars. Leto ostatnie dni spędził na medytacji na pustyni, w odosobnieniu. Po powrocie do domu zderzył się z rzeczywistością.

12 dni temu rozpocząłem medytację na pustyni. Przebywaliśmy tam w całkowitym odosobnieniu. Nie wiedzieliśmy, co dzieje się na świecie, a co za tym idzie, nie wiedzieliśmy o pandemii koronawirusa. Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat. Taki, który zmienił się na zawsze. Niewiarygodne to najmniej, co można o tym powiedzieć. Ciągle dostaję wiadomości od rodziny i przyjaciół rozsianych po świecie i dowiaduje się, co słychać. Mam nadzieję, że Wasze rodziny też są bezpieczne. Wysyłam Wam wszystkim pozytywną energię. Nie wychodźcie z domu. Bądźcie ostrożni – napisał Jared Leto.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

ZOBACZ TEŻ:

Pierwszy zarażony koronawirusem pacjent z Polski jest ZDROWY

Gwiazda „M jak miłość” utknęła z dala od Polski. To przez koronawirusa

Fani OBURZENI postawą Jennifer Lopez. Koronawirus szaleje, a ona…

Jared Leto nie wiedział o koronawirusie/fot. Forum

Jared Leto nie wiedział o koronawirusie/fot. Forum

Jared Leto nie wiedział o koronawirusie/fot. Forum

Jared Leto nie wiedział o koronawirusie/fot. Forum