Każdy, kto ogląda rodzinę Kardashianów wie, że kochają oni przesadzone i ekstrawaganckie imprezy. Z powodu światowej pandemii Kourtney Kardashian nastawiała się na spędzenie 41 urodzin jedynie w gronie swoich dzieci. Wyszło jednak inaczej, a wszystko za sprawą jej rodziny i przyjaciół.

Kourtney Kardashian poczuła się urażona, bo powiedzieli jej, że wygląda, jakby była w CIĄŻY

Jak wyglądały urodziny Kourtney Kardashian podczas pandemii?

Kourtney Kardashian może i nie była w stanie urządzić epickiej imprezy urodzinowej, ale za sprawą swojej rodziny świętowała jak prawdziwa gwiazda. Pomysłodawczyni wyjątkowej niespodzianki – Khloe Kardashian zjednoczyła całą rodzinę i wszyscy zaskoczyli Kourt ze swoich samochodów.

W urodzinowej niespodziance również brał udział były Koko – Tristan Thompson, co pokazuje, że koszykarz ma świetny kontakt z rodziną Kardashianów.

Kim Kardashian pokazała MNÓSTWO starych zdjęć sióstr z okazji urodzin Kourtney

Nie zabrakło całego „gangu” Kardashian-Jenner – w tym, oczywiście Kendall, czy córki Kim- North – wszyscy ze swoich samochodów wykrzykiwali na odległość życzenia, dla kompletnie zaskoczonej Kourtney. Rodzina i bliscy Kourt zablokowali całą ulicę w Calabasas, przez co Khole zażartowała, że sąsiedzi Kourtney muszą ich teraz bardzo nienawidzić.

Niespodzianka wypadła bardzo dobrze, Koko zaopatrzyła się nawet w megafon i przywoływała z niego starszą siostrę. Trzeba przyznać, że niespodzianka się udała, a solenizantka nie potrafiła ukryć wzruszenia i przyznała, że czuje się kochana dzięki swojej rodzinie i bliskim.

Khloe zaskoczyła siostrę z rana, wysyłając do jej domu mnóstwo balonów z wizerunkiem Myszki Minnie, a jak wiadomo Kourt jest ogromną fanką Disneya. Córka celebrytki, Penelope również się postarała i zadbała, by jej mama o poranku schodząc ze schodów przechodziła po rozsypanych płatkach kwiatów.

Chcielibyście świętować urodziny w ten sposób?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kourtney Kardashian szczerze o myciu WŁOSÓW na kwarantannie. Nie robi tego zbyt często

Kim Kardashian pokazała MNÓSTWO starych zdjęć sióstr z okazji urodzin Kourtney

Kourtney Kardashian pokazała, jak wyglądała jej Wielkanoc, a w komentarzach BURZA o wygląd jej syna

Kourtney Kardashian z córką w Paryżu.

Kourtney Kardashian z córką Penelope Fot.Forum/ The Mega Agency

Kourtney Kardashian na włoski wakacjach.

Kourtney Kardashian we Włoszek, fot.Forum/Backgrid UK