Znany influencer zdradza kulisy HAZARDOWEJ AFERY polskich youtuberów. Padły NAZWISKA!
Ujawnił szokujące kulisy!
Konopskyy zasłynął za sprawą filmu, w którym razem z Sylwestrem Wardęgą zdemaskował kulisy niemoralnych zachowań polskich youtuberów i influencerów. Znany twórca internetowy w związku z głośną sprawą Buddy, który został oskarżony o czerpanie korzyści z prowadzenia internetowej działalności hazardowej, opublikował w sieci film, w którym odsłonił kulisy współpracy youtuberów z serwisem hazardowym KeyDrop. Padły zaskakujące nazwiska!
Ile Konopskyy zarobi na filmie z Pandora Gate? Kwota powala i …STALE ROŚNIE!
Konopskyy miażdży youtuberów
Influencer, którego obserwuje na YouTube ponad 2 mln osób, w ciągu doby od publikacji filmu na temat „mafii hazardowej” działającej w sieci, doczekał się blisko 3 miliony odtworzeń. Konopskyy opowiedział o twórcach, którzy mieli współpracować z serwisem KeyDrop. Sam Konopskyy przyznał się do krótkiej współpracy z serwisem, ale przyznał, że bardzo tego żałuje.
Znany youtuber zatrzymany przez CBŚP
Podczas researchu do tego filmu, poświęciliśmy naprawdę dużo czasu na temat tabeli, w której znajdują się twarde dane. Na temat tego, kto ile zarobił ze sponsorowanych filmów, ile skrzynek otworzył (…). Sam nie jestem w kwestii KeyDropa święty i żałuję tej współpracy. Natomiast teraz mam na tyle jaj, żeby powiedzieć, że to był błąd. Niektórzy twórcy uczynili sobie z promowania dzikiego hazardu sposób na życie. A skoro mamy już twarde dane, to zerkniemy sobie na kilku rekordzistów (…) IsAmU nagrał ponad sto filmów promujących hazard. W zasadzie cała internetowa persona IsAmU od wielu lat kręci się wokół hazardu i po social mediach widzimy też tego owoce. On chętnie chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami swoich nowych samochodów. Ostatnio było to Lamborghini albo Mercedes-Benz S Klasa – podsumował Konopskyy.
Boxdel reaguje na film Konopskyy’ego! „Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić jakie to piekło”
Następnie wskazał nazwiska osób, które regularnie współpracowały z KeyDropem. Wymienił wśród nich: Isamu, Piotra Szeligę, Dżinolda, Merghaniego, Kacpra Rietza, Xayoo, czy Szymoola.
Czym jest serwis KeyDrop?
KeyDrop to portal hazardowy, z którego korzystało aż 12 milionów użytkowników. Serwis nie przestrzegał zasad weryfikacji wieku, a użytkownicy, którzy z niego korzystali, mieli jedynie zaznaczyć, że ukończyli 18. rok życia, ale ich wiek nie był weryfikowany na postawie dokumentu tożsamości.
Co ciekawe Konopskyy odkrył, że siedziba organizacji znajdowała się na „melinie na Cyprze”, a serwis mógł poprzez swoją działalność zarobić nawet 1,5 mld zł. Jak podaje Polsat News, Ministerstwo Finansów podjęło zdecydowane działania ws. nielegalnej działalności KeyDropa.
20 listopada 2023 r. Ministerstwo Finansów zadecydowało o wpisaniu KeyDropa do Krajowego Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą – czytamy na stronie portalu.