Edyta Górniak w 2005 roku wyszła za mąż za Dariusza Krupe – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Choć ich związek rozpadł się zaledwie 4 lata później, a Dariusz Krupa trafił do więzienia, owocem ich miłości był syn Allan Krupa, który dziś jest oczkiem w głowie swojej mamy i jedynym mężczyzną w jej życiu.

Dziś Allan stawia pierwsze kroki w przemyśle muzycznym jako raper „Enso”. 19-latek ma też bogate życie prywatne i spotyka się z 19-letnią tiktokerką Angeliką. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Allan zdradził nawet, że ma już wizję swojego ślubu, który chciałby zorganizować w Dubaju. Pomysł ożenku nie przekonuje jednak Edyty, która w innym wywiadzie przyznała, że ślub to niepotrzebny wydatek, a w miłości nie liczy się papier ani „kontrakt własności”.

Edyta Górniak komentuje ślubne plany syna! „Śluby są drogie, a ROZWODY jeszcze droższe”

Jasnowidz przepowiedział przyszłość Edycie Górniak i Allanowi Krupie

Okazuje się, że poczynania Edyty Górniak i Allana Krupy zwróciły nawet uwagę jednego z jasnowidzów, któremu zesłano wizję dotyczącą przyszłości piosenkarki i jej syna. Jak czytamy na instagramowym koncie @chiromantaczylijasnowidz:

W dniu 3 marca 2023 roku odbył się live „Dziś czynimy cuda. Jasnowidz Wojciech Glanc zaprasza”. Przy okazji robienia wizji odnośnie afery związanej z Eurowizją, Wojtek skupił się na Edycie Górniak i jej synu Allanie.

Następnie przekazano wizję przyszłości, która czeka Edytę i Allana. Niestety okazuje się, że przyszłość nie zapowiada się zbyt kolorowo dla młodego rapera – jasnowidz przepowiedział… konflikt z prawem:

Ja Wam powiem jedną rzecz, nie wiem czemu, ale jak myślę o synu Jej to ja Go widzę w KAJDANKACH.
Jakbym mógł Jej coś powiedzieć powinna zająć się synem, przyjrzeć się, chociaż nie wiem czemu, On jest, nie nie to jest dziecko, które.. dziecko, to nie jest już dziecko. Określamy to w ten sposób intelektualnie przerósł Ją dwudziestu krotnie. I On jest częścią tej gry, ale mówimy o jakiejś Jego przyszłości i to takiej niedalekiej.
On popadnie w jakiś konflikt z prawem ten chłopak.

Również Edycie Górniak los szykuje niespodziankę. W tym wypadku chyba jednak mniej nieprzyjemną – według jasnowidza Wojciecha Glanca, Allan i Angelika spodziewają się dziecka, a Edyta wkrótce zostanie babcią:

A Edzia powinna się szykować na to, że dowie się prędzej czy później,że pora być babcią.
Dziwna myśl, dziwne odczucie. Ja myślę, że Ona już jest babcią, ale jeszcze o tym nie wie. A syn milczy….

Co sądzicie o tych rewelacjach?

Allan Krupa odpowiada ojcu na próbę kontaktu: „To jakaś żałosna próba poprawienia wizerunku”

pasekkozak

Edyta Górniak nie szuka już miłości? „Kiedy jestem bez mężczyzny, jestem najbardziej ZBALANSOWANA”

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA