Zobacz NOWE zdjęcia Kristen Stewart w roli Lady Di. Odtworzyli nawet TEN szczegół

Kristen Stewart jako lady Di Kristen Stewart jako lady Di

Kolejny raz mamy okazję rzucić okiem na zapierające dech w piersiach stylizacje Kristen Stewart wcielającej się w rolę królowej ludzkich serc. Firma Neon, odpowiedzialna za produkcję obrazu, podzieliła się na na Instagramie zdjęciem z planu. Jeden szczegół zwraca szczególną uwagę.

OMG! Kristen Stewart jako księżna Diana. Jest identyczna!

Kristen Steward jako Diana Spencer

Film zatytułowany “Spencer” ma pojawić się na ekranach jesienią. Wiadomo, że akcja będzie toczyła się w jeden weekend w 1993 roku. Wówczas, w Sandringham, księżna Diana oficjalnie zdecydowała się na rozwód z księciem Karolem.

Aktorka ma na sobie białą bluzkę z golfem, wielkie perły w uszach oraz gruby wełniany żakiet. Uwagę zwrócił słynny pierścionek zaręczynowy, który odtworzono na potrzeby serialu (oryginał nosi księżna Kate). Zadbano również o charakterystyczną, puszystą fryzurę.

WOW! Dopiero jak Kristen Stewart wbiła się w MINI, zobaczyliśmy jakie ma NOGI

Ten szafir. Film “Spencer” Pablo Larraína już jesienią – napisano na profilu producenta.

Co ciekawe, stylizacja ze zdjęcia może stać się obiektem historycznej nieścisłości. W bardzo podobny zestaw księżna była ubrana podczas wizyty w angielskim Portsmouth w 1989 roku, natomiast akcja filmu toczy się 4 lata później. Być może ujęcie pochodzi ze scen retrospektywnych. Możliwe też, że produkcja postanowiła ubrać aktorkę zgodnie ze stylem księżnej, jednak w sprzeczności z faktami.

Ciężarna i wystrojona Emma Roberts spotkała się z Kristen Stewart. Aktorka próbowała ukryć rosnący brzuszek

Jak oceniacie Kristen w roli Diany?


Dobrze, że Kristen Stewart dostała tę rolę?

1
Super! To dla niej duża szansa

Super! To dla niej duża szansa

2
Zdecydowanie nie pasuje do tej roli...

Zdecydowanie nie pasuje do tej roli...

Kristen Steward jako księżna Diana
Kristen Steward jako księżna Diana, fot. Instagram
Kristen Stewart, fot. Forum
Kristen Stewart zagra księżną Dianę
księżna Diana/fot. Forum

 

 
Adam Barabasz

Adam Barabasz - Redaktor

Najbardziej lubię zagraniczny show biznes, gdzie wielka moda idzie w parze z wielkimi skandalami. Cenię gwiazdy, które odstają od szarej rzeczywistości. Często muszę ugryźć się w język. Najlepiej czuję się w Paryżu i Nowym Jorku. Absolwent filologii polskiej i romańskiej Uniwersytetu Śląskiego.

1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o diecie Anusi? Kobieta zrzuciła 15 kilo jedząc pokarmy o niskim indeksie glikemicznym i wykorzystując poza tym jeszcze kilka innych rzeczy. Poczytajcie w wyszukiwarce google. Osobiście już próbowałam prawie wszystkiego co możliwe i non stop jestem gruba 🙁 jeżeli ktoś stosuje tą dietę to z miłą chęcią porozmawiam, pozdrawiam ;).