Z pewnością wszyscy fani serii „Zmierzch” nie mogą ukryć teraz radości. Autorka Stephanie Meyer poinformowała, że niebawem zostanie wydana kolejna część bijącej rekordy popularności serii. Ulubiona seria o wampirach powróci tego lata – tym razem fani będą mieli okazję zapoznać się z historią z perspektywy wampira Edwarda Cullena.

Robert Pattinson nadal wygląda jak przystojny Edward ze ZMIERZCHU. Opuszcza hotel w modnym płaszczu

Kultowy „Zmierzch” powraca

Stephenie Meyer po tym, gdy wydała „Zmierzch” zdobyła międzynarodową sławę i rozgłos. Pierwsza część przyjęła się bardzo dobrze, a każda kolejna biła rekordy popularności. Na podstawie książek zrobiono nawet serię filmów. Pamiętacie Roberta Pattinsona i Kristen Stewart w rolach Edwarda i Belli? Poznali się na planie „Zmierzchu”. Związek w filmie przerodził się w prawdziwą miłość. Spotykali się przez 4 lata, po czym rozstali się w atmosferze skandalu. Na jaw wyszła jej zdrada z żonatym mężczyzną.

Czy zobaczymy ich razem ponownie na ekranie? 

Stephenie Meyer wydaje „Midnight Sun”

Podobnie jak wampir spragniony krwi, fani „Zmierzchu” od dziesięcioleci ślinią się nad wydaniem części, w której to Edward będzie na pierwszym planie. Gdy „Zmierzch” był na fali popularności plotkowano o pomyśle wydania książki z perspektywy wampira. Autorka wyszła naprzeciw prośbom fanów, jednak w 2008 roku w sieci nielegalnie ukazały się fragmenty książki. Meyer na jakiś czas porzuciła pomysł kontynuacji serii, ale wszystko wskazuje na to, że postanowiła spróbować jeszcze raz. Stephenie Meyer nad tą częścią książki pracowała aż 14 lat. Gdy w sieci ukazały się fragmenty książki Meyer na 12 lat porzuciła jej kontynuację.

Autorka ogłosiła, że 4 sierpnia ukaże się książka „Midnight Sun”. 

Jestem bardzo podekscytowana, że wreszcie mogę ogłosić, że „Midnight Sun” pojawi się 4 sierpnia. To szalony czas i nie byłam pewna, czy to właściwy czas, aby wydać tę książkę, ale niektórzy z was czekali tak długo, że nie mogłam już dłużej czekać – powiedziała autorka w opublikowanym w sieci nagraniu – zdradziła Meyer.

Kristen Stewart i Robert Pattinson na początku kariery.

Kristen Stewart Robert Pattinson, fot.Forum

Ta historia, opowiedziana z perspektywy Edwarda, nabiera nowego i zdecydowanie mrocznego charakteru. Spotkanie z piękna, tajemniczą Bellą, jest zarówno najbardziej intrygującym, jak i niepokojącym wydarzeniem, jakiego doświadczył w swoim życiu wampir – zdradza autorka

Zamierzacie przeczytać najnowsze wydanie Stephanie Meyer?

Czytaliście sagę „Zmierzch”? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ależ wyrosła! 17-letnia Mackenzie Foy ze Zmierzchu na premierze (ZDJĘCIA)

Robert Pattinson wspomina szokujące zajście na planie Zmierzchu

Dom aktorki Zmierzchu spalił się przez lufkę z crackiem

Aktorzy "Zmierzchu" na ściance.

Aktorzy „Zmierzchu”, fot.Forum.

Kristen Stewart i Robert Pattinson gdy byli parą.

Kristen Stewart Robert Pattinson, fot.Forum.