W ostatnią sobotę poznaliśmy zwycięzcę 12. edycji „Top Model”. Finał przyniósł ze sobą wiele wzruszeń ale również i kontrowersji. W pierwszej kolejności odpadła Natalia, a później Wiktoria. Obie dziewczyny według widzów, odpadły w finale za wcześnie.

Tadeusz Mikołajczak o „Top Model” i swoim faworycie. Sofia zasłużyła na finał? (WIDEO)

Poznajcie historię Dominika Szymańskiego!

Dominik Szymański zwyciężył finał „Top Model”. Uczestnik od początku trwania programu zachwycał jurorów, a także gości, którzy brali udział w telewizyjnym show. Dominik poza wspaniałą urodą, która doceniona została przez wielu projektantów i fotografów, jest uznawany za niesamowicie skromną osobę.

Uczestniczka „Top Model” skomentowała swoją metamorfozę. Nikt się nie spodziewał takich słów

Dominik od początku zachwycał jurorów swoją ciężką pracą, otwartością na zmiany i umiejętnością dostosowania się do każdego typu zadania. Jak wiemy, świetnie sobie radził nie tylko na sesjach zdjęciowych, ale również i na pokazach mody. Kim jest Dominik Szymański?

Zdjęcia z finału „Top Model”. Magda Stępień, dawno niewidziany Mateusz Maga, Sokołowka zaskoczyła lookiem

Zwycięzca 12. edycji „Top Model” nigdy nie ukrywał swojego pochodzenia, otwarcie mówił o tym, że w wieku 8 lat trafił do domu dziecka. W rozmowie z TVN opowiedział, jak wyglądało jego dzieciństwo.

W wieku 7 lat starałem się wychowywać rodzeństwo, bo rodziców nie było w domu. Brat dwa lata młodszy, siostra – 5. Pieniędzy też nie było, więc starałem się zarabiać. Zbierałem butelki. Pieniądze przeznaczałem na żywność dla rodzeństwa. Nie było ważne, czy ja zjem, tylko czy oni. – mówił w DDTVN Dominik Szymański

Uczestnik wyjawił prawdę o swojej przeszłości po opuszczeniu „Top Model”. Fani oburzeni!

Zwycięzca „Top Model” nie ukrywa, że to właśnie dzięki cioci, która dała mu prawdziwy dom może teraz spełniać swoje marzenia. Przyznaje, że wszystko zawdzięcza właśnie jej.

scena z: Dominik Szymański, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dominik Szymański, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominik Szymański

Dominik Szymański; Instagram/topmodelpolskatvn