Wczoraj wieczorem po raz pierwszy widziano razem frontmana The Rolling Stones Micka Jaggera (79 l.) z gitarzystą zespołu Keithem Richardsem (78 l.). Niby nic dziwnego, ale od czasu, gdy w nowej książce zatytułowanej „The Stone Age: Sixty Years Of The Rolling Stones” napisano, że  ze sobą sypiali, wszystkie oczy zwrócone są na słynnych Brytyjczyków. Mick Jagger miał być też intymnie związany z innym (byłym) gitarzystą The Rolling Stones, Mickiem Taylorem.

Urocze! 5-letni syn Jaggera tańczy na koncercie taty

Z nowej książki ‚The Stone Age: Sixty Years of the Rolling Stones”, można się dowiedzieć, że rzekome romanse muzyków miały miejsce w początkach zespołu. I podobno dotyczyły przede wszystkim Micka Jaggera, który miał „bliski związek” z Keithem Richardsem.

W książce cytowana jest Anita Pallenberg, była muza zespołu i długoletnia partnerka Richardsa. Wyraźnie odniosła się do tajnego związku między Jaggerem i Richardsem przed swoją śmiercią w 2017 roku.

„Od kiedy pierwszy raz ich spotkałam, widziałam, że Mick był zakochany w Keithie”.

Mick Jagger zakochany w Richardsie?

Angielska piosenkarka Marianne Faithful, która była w związku z Jaggerem pod koniec lat 60. wyznała, że pamięta napięcie seksualne między Mickiem i Keithem.

„Miałam przeczucie, że istnieje między nimi podtekst seksualny […] W jakiejś części mojej głowy wiedziałam, że Mick jest biseksualny”, można przeczytać w nowej książce.

Mick Jagger oskarżony o romans z 15-latką?

Oprócz rzekomych romansów między Jaggerem i jego kolegami z zespołu, książka mówi o intymnych relacjach Micka z Davidem Bowiem, a także austriackim aktorem Helmutem Bergerem.

Znany ze swojej bogatej historii seksualnej z jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie, kultowa gwiazda rocka jest aktualnie w związku z baletnicą Melanie Hamrick (35 l.). Para ma syna, który jest 8. dzieckiem Jaggera.