Britney Spears (39 l.) próbuje uwolnić się od kurateli ojca – w tej sprawie zwróciła się do sądu wyższej instancji w Los Angeles. Jej ojciec, Jamie Spears, może kontrolować każdy aspekt jej życia. We wszystkim wspierają ją gwiazdy, w tym były partner, Justin Timberlake.

Britney chce mieć dziecko, ale sądowa umowa nakazuje jej brać antykoncepcję

Justin Timberlake wspiera Britney Spears

Do mediów dostały się zeznania piosenkarki, które są szokujące. Jest ona zmuszana do brania środków antykoncepcyjnych, leków i terapii. Nie może ona nawiązywać nowych znajomości bez jego zgody.

Uwielbia kontrolę, jaką mu dano, żeby krzywdzić własną córkę. Pracowałam siedem dni w tygodniu, to było jak kupczenie seksem. Nie miałam karty kredytowej, gotówki ani paszportu. (…) Wszystko, czego dziś chcę, to dostać moje pieniądze i aby się to raz na zawsze skończyło.

 

Kampanię #FreeBritney wspiera również Justin Timberlake. Wczoraj zabrał głos na Twitterze:

Po tym, co zobaczyliśmy dzisiaj, wszyscy powinniśmy wspierać Britney. Bez względu na naszą przeszłość, dobrą i złą, i nieważne, jak dawno to było… to, co się z nią dzieje, jest po prostu nie w porządku. Żadna kobieta nigdy nie powinna być ograniczana w podejmowaniu decyzji dotyczących własnego ciała.

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney! „Skorzystałem z systemu”

Zapewnia, że jest z nią razem z żoną Jessicą Biel:

Jess i ja przesyłamy naszą miłość i nasze absolutne wsparcie Britney w tym czasie. Mamy nadzieję, że sąd i jej rodzina naprawią to i pozwolą jej żyć tak, jak chce.

 

Britney Spears wyszła po kawę na wynos

Britney Spears wyszła po kawę na wynos fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears, Justin Timberlake

Britney Spears, Justin Timberlake, fot. Fred Prouser / Reuters / Forum

Justin Timberlake, Jessica Biel

Justin Timberlake, Jessica Biel, fot.Forum/Backgrid USA