Nicole Kidman (56 l.) znów szokuje! Tym razem laureatka Oscara została gwiazdą lutowej okładki australijskiego wydania Vogue. To nie jej pierwsza okładka, ale na pewno pierwsza… tak odważna.

Tak dziś wygląda 30-letnia córka Kidman i Cruise’a

Gwiazda ubrana w czerwony skórzany gorset z koronkową górą i prawdziwym wężem owiniętym wokół szyi pozuje z hasłem, „Nicole Kidman nie przestrzega zasad”. To by się zgadzało.

Fotograf Steven Klein, który jest autorem tych odważnych zdjęć, na których Kidman pozuje w odważnych stylizacjach, które raczej należą do grupy… skąpych.

Nicole Kidman na okładce Vogue

Aktorka, której wygląd krytykowany jest od lat nie przejmuje się komentarzami i robi swoje, odnosząc sukcesy w świecie filmu, telewizji, a także będąc szczęśliwą w wieloletnim związku z muzykiem country Keithem Urbanem, „Zachowuję duży dystans między mną a tym, co wszyscy myślą, czego chcą i oczekują jak mam się zachowywać […] Staram się zachować wokół siebie tarczę”, wyznała w rozmowie z australijskim Vogue.

Nicole Kidman, jak Kim Kardashian. Która lepiej?

Nie chcę być dla nikogo wzorem do naśladowania, nie interesuje mnie to […] Interesuje mnie artystyczne zgłębianie, co to znaczy być człowiekiem… idea życia i śmierci, i miłości, i bóu, i radości, kontynuowała w rozmowie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: