Kylie Jenner (21 l.) i Travis Scott (27 l.) ostatnio według doniesień zagranicznych mediów, mają problemy w związku. Celebrytka miała znaleźć jego rozmowy w sieci z innymi kobietami. Teraz raper pokazuje, jak naprawdę im się układa.

Kylie Jenner i Travis Scott mają kryzys w związku! Kylie wciąż ma podejrzenia

Travis Scott dodał na Instagram zdjęcie, na którym przytula Kylie Jenner

Travis wrzucił fotkę, na której obejmuje uśmiechniętą Kylie – u niego na profilu takie ujęcia to rzadkość. Ma ona na sobie biały top z długim rękawem odsłaniający brzuch i czarne spodnie. W komentarzach fani piszą, że są wspaniałą parą i aż roi się od emotek – serduszek.

Travis Scott zdradzał Kylie Jenner?

Pierwsze plotki o jego zdradach pojawiły się razem z doniesieniami o ciąży. Wtedy Kylie ukrywała się, więc spekulowano, że zostawił ją samą.

Okazało się, że nie było to prawdą, a w filmie, który gwiazda dodała po narodzinach Stormi, widać było, jak wspierał ją przez cały okres ciąży.

Travis Scott odniósł się do plotek na temat tego, że zdradził Kylie

Pod koniec lutego znów powstały doniesienia, że Travis nie jest wierny wobec Kylie. Miał nawet z tego powodu odwołać koncert, aby ratować związek, chociaż oficjalnie powiedział, że przyczyną były problemy zdrowotne.

Lubicie ich jako parę?

 

Kylie Jenner i Travis Scott
Kylie Jenner pokazuje brzuszek