Na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły na temat kulis rozstania Bradleya Coopera (44 l.) i Iriny Shayk (33 l.). Para, która ma córeczkę Leę, zakończyła związek po lawinie plotek na temat kryzysu. Obwiniano za to Lady Gagę, odgrywającą razem z aktorem główne role w „Narodzinach Gwiazdy” – była między nimi niesamowita chemia. Jaka jest prawda? Okazuje się, że film miał w tym swój udział.

Co Lady Gaga miała WSPÓLNEGO z rozstaniem Iriny Shayk i Bradleya Coopera? Wyszły na jaw NOWE informacje

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się przez „Narodziny Gwiazdy”

Według informatorów związek pary zaczął się psuć, gdy Bradley zaczął pracę na planie filmu.

Bradley był emocjonalnie nieobecny podczas długiego kręcenia filmu „Narodziny Gwiazdy”. Próbowali uratować związek, ale wszystko się zmieniło.

Irina Shayk i Bradley Cooper

Mieli rozstać się już przed premierą filmu, ale odradzano im pochopne decyzje, bo mogłoby to źle wpłynąć na jego odbiór. Później próbowali jeszcze ratować związek, ale bezskutecznie.

Irina powiedziała dość. Niekończące się kłótnie sprawiły, że ich życie stało się nie do zniesienia. To bardzo różni ludzie, a kiedy zdali sobie sprawę, że tylko dziecko trzymało ich razem, nadszedł czas, aby powiedzieć to głośno.

Żałujecie?

ZOBACZ TAKŻE:

Irina Shayk z WALIZKAMI – wyprowadza się od Bradleya Coopera? (ZDJĘCIA)

Miny Iriny Shayk i Bradleya Coopera mówią WSZYSTKO! Czy to NAPRAWDĘ koniec ich związku?

Lady Gaga po raz pierwszy komentuje plotki o romansie z Cooperem. Jej reakcja szokuje!

76th Golden Globe Awards - Arrivals - Beverly Hills, California, U.S. A Star is Born - UK premiere held at the Vue Cinema, Leicester Square. / TIMMSY / BACKGRID , kod: Lady Gaga - Bradley Cooper