Kontrowersyjny romans pary wydaje się nabierać rumieńców. Kiedy w lipcu pojawiły się plotki o ich związku, nikt nie wierzył, że to potrwa zbyt długo. A jednak! Ariana Grande (30 l.) została sfotografowana na czerwonym dywanie podczas premiery musicalu „Spamlot” na Broadway’u jej nowego ukochanego Ethana Slatera (31 l.).

Ariana Grande i Ethan Slater widziani razem pierwszy raz

Na tę okazję wybrała stylizację z czarną aksamitną sukienką bez ramiączek, etolę i długie – operowe rękawiczki. Do tego postawiła na efektowną, czerwoną pomadkę i gładko upięte włosy.

Może to naprawdę miłość! Skoro zarówno Ariana Grande, jak i Ethan Slater rozstali się ze swoimi poprzednimi partnerami, by być ze sobą. 

Ariana Grande i Ethan Slater wciąż razem

Ariana Grande i jej były mąż Dalton Gomez (28 l.) sfinalizowali rozwód w październiku tego roku po złożeniu wniosku o zakończenie małżeństwa 18. września. Jako datę separacji podano 20 lutego 2023. Całe szczęście baseballista długo nie opłakiwał straty i podobno spotyka się z aktorką Maiką Monroe.

Wizerunek Ariany Grande potrzebuje dobrego PR’u

Zaś Lilly Jany, małżonka Ethana Slatera trudno znosiła rozstanie z ukochanym. Aktualnie skupia się na wychowaniu ich rocznego synka.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: