Ariana Grande (27 l.) skupiła na sobie całą uwagę podczas tegorocznego rozdania nagród Grammy. Mimo, że impreza odbyła się pod znakiem żałoby, gdy podano do wiadomości o tragicznej śmierci legendarnego koszykarza Kobe Bryant’a i jego 13-letniej córki, Gianny – celebryci tłumnie składali kondolencje i żegnali sportowca. Ari w swoim występie postanowiła pożegnać jeszcze jedną osobę.

Ariana Grande POZAMIATAŁA swoją suknią na gali Grammy (ZDJĘCIA)

Ariana Grande zawstydziła swojego ex – Peta Davidson’a na Grammy 2020

Związek Ariany Grande i Peta Davidsona od samego początku budził sporo kontrowersji. Wszystko przez to, że relacja między nimi rozwijała się bardzo szybko. Zaledwie po kilku tygodniach para była już zaręczona. Niestety ale nie przetrwali próby czasu i chwilę później się rozstali.

Ari na gali rozdania nagród Grammy była ubrana w zjawiskową kreację od Giambattisty Vali. Piosenkarka wyglądała jak nowoczesna wersja Kopciuszka. Grande zakończyła swój występ, pozornie zawstydzając swojego byłego narzeczonego Pete’a Davidsona

Davidson mógł nie być na rozdaniu nagród Grammy, które odbyły się 26 stycznia, ale doskonale zdaje sobie sprawę z cienia swojej byłej – Ariany, która postanowiła zadedykować mu jeden ze swoim najpopularniejszych utworów. Jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia komika, zupełnie mu to nie przeszkadzało.

Nie oglądał rozdania nagród, ale wszystko o nim słyszał i przyjął to na spokojnie. Nie ma do niej pretensji i życzy jej dobrze. Pete nie ma nic dobrego do powiedzenia na temat Ariany – dodał informator w rozmowie z HolywoodLife 

Pod koniec swojego występu piosenkarka, która zaręczyła się z Petem w 2018 roku, odśpiewała tekst do końca piosenki „Thank U, Next”, wkładając pierścionek zaręczynowy do pudełka i zamykając go, co zdaniem wielu oznaczało zamknięcie pewnego rozdziału z Pete’m. 

Ich romans trwał jedynie 5 miesięcy. Pete od tamtego czasu był związany z kilkoma kobietami. Wydawało się, że jego związek z modelką Kaią Gerber może być czymś poważniejszych, ale informowaliśmy niedawno, że Gerber z nim zerwała.

Ariana Grande Pete Davidson

Fot.Forum

Ariana Grande

Fot.Forum/Reuters

Lubiliście ich jako parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

To już oficjalne! Kaia Gerber i Pete Davidson potwierdzają związek płomiennym pocałunkiem (FOTO)

Ariana Grande przerywa MILCZENIE po rozstaniu z Pete Davidsonem

OMG! Ariana Grande pokazała swoje NATURALNE włosy. Różnica jest OGROMNA