Ariana Grande (30 l.) i Ethan Slater (31 l.) byli widziani po raz pierwszy od skandalu z ich rozwodami. Para przyłapana została w Disneylandzie, gdy maszerowała pod ramię w parku rozrywki. Dla przypomnienia ich romans wywiązał się na planie wspólnego filmu. Od tamtej opory oboje postanowili rozwieść się ze swoimi parterami, by móc być razem.

Ariana Grande kradnie chłopaków? Naya Rivera ją też oskarżyła

W sieci pojawił się film [poniżej] z wycieczki, na który widać, jak gwiazdy musicalu „Wicked” w luźnych bluzach i czapkach baseballowych starali się pozostać niezauważeni. Towarzyszyła im para znajomych, a po Disneylandzie oprowadzał ich przewodnik.

Ariana Grande została przyłapana ze swoim nowym ukochanym niecały tydzień po tym, jak złożyła pozew o rozwód ze swoim mężem, Daltonem Gomezem, z którym była w separacji, po zaledwie 2 latach małżeństwa.

Ariana Grande i Ethan Slater razem

Z dokumentów sądowych wynika, że piosenkarka zażądała honorowania ich umowy przedmałżeńskiej. Chce także, aby część jej drogiej biżuterii została uznana za odrębną własność i aktywa. Mimo to była para pozostaje w dobrych stosunkach, „Naprawdę się o siebie troszczą i szanują na każdym etapie tego procesu”.

Nowy chłopak Ariany Grande jest wciąż żonaty

Niestety inaczej jest w przypadku Ethana Slatera i jego żony Lilly Jay, z którą był w separacji i z którą ma rocznego syna. Jay była podobno zaskoczona romansem swojego męża, który nie dawał jej w żaden sposób znać, że jest w ich małżeństwie jakiś problem…