Agata Rubik jest żoną znanego kompozytora Piotra Rubika. Mimo dzielącej ich ogromnej różnicy wieku (Piotr jest starszy od swojej żony o 19 lat!) para jest razem od ponad 14 lat i doczekali się dwóch córeczek: Heleny i Alicji.

Agata Rubik jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie, na którym jej poczynania śledzi ponad 140 tysięcy osób. Fani uwielbiają ją za duży dystans do siebie i swojej rodziny oraz poczucie humoru.

Wiele polskich gwiazd aktywnych na Instagramie od czasu do czasu organizuje serie pytań dla swoich fanów, w których mogą dowiedzieć się więcej o życiu i poglądach swoich idoli. Ostatnio bardzo popularna jest gra „prawda czy fałsz”, podczas której internauci formułują stwierdzenie o danej osobie, a ona potwierdza lub zaprzecza.

OMG! Agata Rubik SZOKUJE nowym zdjęciem: „Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte”

Agata Rubik planuje kolejne DZIECKO!

„Prawdę czy fałsz” postanowiła zorganizować również Agata Rubik, która w najnowszych relacjach zachęciła fanów do zabawy. Chętnych oczywiście nie brakowało, a wśród pytań znalazły się przede wszystkim te o ciąże, dzieci i plany na powiększanie rodziny. Jednym z pierwszych stwierdzeń, które padło było „chciałaś mieć syna”, na co o dziwo Agata odpowiedziała…twierdząco!

Prawda. Nawet bardzo. Pewnie dlatego, że z chłopakami nigdy nie było problemów, a z dziewczynami zawsze. W dzieciństwie miałam super przyjaciela, a jedyna „przyjaciółka” okazała się totalnym niewypałem. No ale moje dziewczynki są CUDOWNE, więc gdybym miała mieć trzecie dziecko, to chyba teraz wolałabym kolejną dziewczynkę.

Agata Rubik planuje kolejne DZIECKO! "Wychodzą nam przepiękne dzieci"

fot. Instagram: agata_rubik

To wyznanie pociągnęło za sobą kolejne pytanie, w którym jeden z internautów zasugerował: Chcecie powiększyć rodzinę? Agata postanowiła odpowiedzieć na nie pół-żartem:

Prawda. Szkoda takich genów. Wychodzą nam przepiękne dzieci – odparła i wrzuciła zabawne zdjęcie córki z groteskowym grymasem na twarzy

Agata Rubik planuje kolejne DZIECKO! "Wychodzą nam przepiękne dzieci"

fot. Instagram: agata_rubik

Gwiazda pochwaliła się też, że jej starsza, 12-letnia córka jest bardzo utalentowana – świetnie mówi po angielsku i pisze wiersze. Nie zabrakło też czułości w stronę męża, którego określiła bratnią duszą:

[Prawda]Piotr jest moją bratnią duszą. Totalnie.

Jak uroczo!

Agata Rubik planuje kolejne DZIECKO! "Wychodzą nam przepiękne dzieci"

fot. Instagram: agata_rubik

Piotr Rubik ma dziś urodziny. Jego żona Agata zrobiła mu ciekawy prezent

 

 

Agata Rubik zabiera resztki jedzenia na wakacje

scena z: Agata Rubik, Piotr Rubik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Elegancka Agata Rubik na ściance.

Agata Rubik, fot. Podlewski/AKPA.

Opalona Agata Rubik

Opalona Agata Rubik fot. Podlewski/AKPA

„Kurde, co to za aktor?” – Agata Rubik pokazuje zdjęcie swojego ojca

Córeczki Rubików wróciły do szkoły

Agata Rubik z córką

scena z: Piotr Rubik, Agata Paskudzka
fot. Kurnikowski/AKPA