Agnieszka Kaczorowska niegdyś gwiazda „Klanu” i „Tańca w gwiazdami”. Dziś pełnoetatowa influencerka i mama Emilii i Gabrysi. Chętnie dzieli się prywatnymi kadrami w mediach społecznościowych, które co jakiś czas poruszają internautów.

Agnieszka Kaczorowska STRACIŁA PRACĘ! „Odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby”

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska nie pracuje w Teatrze?

Dwa miesiące temu o Kaczorowskiej zrobiło się głośno, kiedy na swoim Instagramie poinformowała, że z dnia na dzień była zmuszona zrezygnować ze spektaklu „Ślub doskonały”. Opisała szerzej powody swojej decyzji, wspominając sytuacje z przeszłości:

W związku z tą sytuacją i wieloma poprzednimi jestem zmuszona odejść z tego projektu. Potrafię stawiać granice. Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć. Tym komunikatem chce przesłać innym dużo mocy, którzy są w podobnej sytuacji.

Najpierw Maciej Pela, a teraz Agnieszka Kaczorowska o swoich ciemnych stronach życia

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska-Pela gościła w podkaście Żurnalisty. Podczas rozmowy poruszyła tematu zwolnienia z Teatru Tu i Teraz.

Parę miesięcy wcześniej miałam termin jak wszyscy. Na dwa dni przed weekendem bez podania powodu otrzymałam informację, że nie zagram w ten weekend. W związku z tym, nie akceptuję takiego potraktowania, bo uważam, że tak się nie robi i wiele osób się ze mną zgodzi, no powiedziałam, że nie będę grać w kolejnych spektaklach z tego tytułu (…) – powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Zwróciła uwagę, że na szczęście miała kilka źródeł dochodu i mogła sobie na to pozwolić:

Kobiety pisały do mnie (…), że rzeczywiście warto stawiać te granice. Wiesz, to jest tak łatwo powiedzieć (…). Ja miałam tę wygodę dużą, że mam ileś źródeł dochodu i głośno sobie o tym mówię, że każdy powinien sobie tak zorganizować życie, żeby ileś tych źródeł dochodu mieć, żeby mieć bezpieczeństwo. Jeżeli gdzieś się dzieje źle wobec mnie i nie czuję się z tym dobrze, gdzieś moje wartości są naginane, to ja mogę z tego zrezygnować – tłumaczyła w podcaście Żurnalisty.

scena z: Anna Garwolińska, Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Podlewski/AKPA