Agnieszka Włodarczyk (39 l.) jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie prosto z basenu – w oczy rzuca się jej biust i piękna opalenizna.

Włodarczyk komentuje ślub Krawczyka!

Agnieszka Włodarczyk eksponuje biust na basenie

Agnieszka Włodarczyk postanowiła podzielić się z obserwatorkami swoją opinią i efektami zabiegu skinboosters.

Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce a jak wiadomo ono nie pomaga🤷‍♀️ Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć. ..
Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie😜Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej narazie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok.trzech tygodni) Niesamowite!

Ale PETARDA! Zdjęcie Agnieszki Włodarczyk w BIKINI robi furorę w sieci

Wpis opatrzyła gorącym zdjęciem z basenu – na pierwszym planie znajduje się piękny biust aktorki.

View this post on Instagram

Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce a jak wiadomo ono nie pomaga🤷‍♀️ Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć. .. Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie😜Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej narazie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok.trzech tygodni) Niesamowite! Czary mary😜 Zmarszki delikatnie się wygładziły ale nadal malują się na mojej twarzy.Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę😂 Jedni stawiają na kremy, drudzy na jogę a ja postawiłam na restylane. Cdn…😜 #peaceandlove #ShowYourGlow #RestylaneSkinboosters @Restylane_Polska #WybieramJakość #WybieramRestylaneSkinboosters. Znajdź swoją klinikę na www.restylane.pl .

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

  • Matko z córką co za ciało 🙌🏻💥🔥❣️
  • Kwitniesz ❤️
  • Co za widok ! Dech zapiera piękna !🤩😘😍 – brzmią komentarze.

Agnieszka Włodarczyk znowu zakochana. To znany sportowiec

Agnieszka Włodarczyk niedawno pochwaliła się nowym partnerem. Spotyka się ze sportowcem Robertem Karasiem.

To miłość jej tak służy?

Agnieszka Włodarczyk, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019 - gala zamknięcia

Agnieszka Włodarczyk, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019 – gala zamknięcia, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk fot. Piętka Mieszko/AKPA