Agnieszka Włodarczyk (40 l.) opublikowała na Instagramie życiowy wpis, w którym poruszyła temat kredytu. Aktorka niebawem po raz pierwszy zostanie mamą i nie ukrywa, że rozgląda się za nowym gniazdkiem. Jej pierwszy dom nie należał do udanych zakupów.

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Nie są do siebie podobne!

Agnieszka Włodarczyk pisze o kredycie

Agnieszka Włodarczyk w styczniu pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka wraz z partnerem, Robertem Karasiem oczekują narodzin pierwszego dziecka. Włodarczyk w mediach społecznościowych chętnie opowiada o ciąży i publikuje fotki, na których wyraźnie widać powiększające się krągłości.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła płeć dziecka? Chyba za dużo napisała…

Agnieszka niedawno zastanawiała się nad wyprawką dla dziecka. Tym razem postanowiła poruszyć temat kredytu i przyznała, że jej pierwszy dom który kupiła, był dla niej zdecydowanie za duży. Przyznała, że na ogromną rezydencję zaciągnęła kredyt na 30 lat.

Nie metry, ani życiowe „umilacze” sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem. Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę – zaczęła aktorka.

Aktorka dodała, że marzy o rozpoczęciu nowego rozdziały w innym lokum. Włodarczyk zaczęła poszukiwania idealnego gniazdka dla swojej rodziny.

Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych a mojej udręki. Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama czułam, że jest o połowę za duży. Teraz spełnia swoją rolę idealnie… ale wiecie co? Wiem, że dopiero ten następny będzie tym docelowym. Wspólnym. Upragnionym. Bo dopiero teraz wszystko mi się w życiu zgadza. Nie wiem, kiedy go znajdę, a może wybuduję, ale zaczynam się rozglądać – dodała Agnieszka.

Aktorka przy okazji pokazała na zdjęciu fragment salonu, który jest połączony z jadalnią.

Podoba Wam się klimat?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Włodarczyk PRZERAZIŁA fanki. Chodzi o GROŹNĄ chorobę

Agnieszka Włodarczyk pisze o wyprawce dla dziecka: „Żebym nie wyszła na nadgorliwą mamuśkę”

Agnieszka Włodarczyk OSTRO odpowiedziała wścibskiemu fanowi. Zapytał o płeć i imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na romantycznym zdjęciu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/agnieszkawlodarczykofficial.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Agnieszka Włodarczyk bez makijażu pozuje z ukochanym.

Agnieszka Włodarczyk bez makijażu pozuje z ukochanym. Fot.Instagram:agnieszkawlodarczykofficial.