Agnieszka Włodarczyk przeszła operację nosa po tym jak kilka dni temu z niewyjaśnionych przyczyn straciła przytomność. Aktorka runęła z dużą siłą na podłogę w swoim mieszkaniu doznając licznych obrażeń. Najpoważniejszym było złamanie nosa.

Agnieszka Włodarczyk przeszła operację

O całym zajściu gwiazda poinformowała na swoim Instagramie przestrzegając jak nieprzewidywalne może być życie. Wstając w nocy do syna poczuła ból brzucha. Włodarczyk obudziła się po jakimś czasie w swojej łazience całkowicie zalana krwią, udało jej się jednak zawołać swojego partnera, który zadzwonił po pomoc. W szpitalu okazało się, że Agnieszka ma złamany nos. Nie udało ustalić się jednak, co było powodem utraty przytomności.

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala! Jej twarz nie wygląda dobrze

To był zwykły dzień, rodzinna niedziela, nic nie zapowiadało tego, co stało się w nocy. Poszłam spać, obudził mnie Miluś na karmienie, więc dałam mu mleczko i zasnął. To było około pierwszej… Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane. Nie wiem ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać… (…) – napisała w poście.

Wczoraj na swoim Instastories poinformowała swoich fanów, że w wyniku wypadku konieczna była operacja.

„Otóż miałam dziś operację nosa. Przegroda też była do poprawienia, więc dzielnie przez to przeszłam i wróciłam do domu. Co do brzucha, dziś wieczorem znowu miałam te skurcze, ale tym razem wiedząc, jak to się może skończyć, przeczekałam je na wykładzinie w sypialni.Chyba muszę zabezpieczyć wszystkie kanty w domu, dopóki nie znajdę przyczyny utraty przytomności. Mimo że wyglądam strasznie (cud, że Milan nie poznaje) humor mi dopisuje – wyznała Agnieszka na swoim Instastories.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie. Opowiedzieli o synu Milanie

Choć zapewnia, że czuje się dobrze, to zaznacza że niewyjaśniona utrata przytomności to powód do niepokoju. Kozaczek.pl życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

scena z: Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA