Agnieszka Włodarczyk od ponad roku jest już bardziej influencerką niż aktorką. Chociaż jak sama przyznała we wrześniu, nie spieszy się jej do starej pracy, woli siedzieć w domu z synem:

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”. Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie (…) natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm… nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam influencerką czy się to komuś podoba, czy nie – wyznała gwiazda.

Agnieszka Włodarczyk o chrzcie syna. Ma to samo zdanie, co Maffashion

Agnieszka Włodarczyk używa Photoshopa?

Agnieszka Włodarczyk kilka tygodni temu przeprowadziła się na sezon zimowy do hiszpańskiej Marbelli. Oczywiście z partnerem, Robertem Karasiem i synem, Milanem. Codziennie zdaje relacje z nadmorskiego kurortu na swoim Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk wyznaje: „macierzyństwo kojarzyło mi się z problemami”. A jak jest teraz?

Gwiazda w środę opublikowała zdjęcie z wypadu na miasto. Pozuje z wózkiem na tle nadmorskich kawiarenek w bluzce na ramiączka i długich spodniach.

Fajnie jest czasami zabłądzić;) #marbella #hiszpania #costadelsol – napisała Włodarczyk.

Obserwatorzy aktorki zarzucili jej korzystanie z PhotoShopa, twierdząc, że została doklejona do zdjęcia. Agnieszka drwiąco odpowiedziała na jeden z komentarzy:

    • Photoshop! – pisze jeden z internautów.
    • Tak, bo ja nie mam co robić – odpisuje Włodarczyk.
    • Wybacz, to zdjęcie wygląda tak, jakbyś była tam wstawiona i nie tylko ja to zauważyłam… – dodaje drugi z obsertwaorów.
    • Oczywista wklejka. Robię w grafice. Od razu widać, że perspektywa reklamowanego wózka się sypie w stosunku do perspektywy zabudowań – tłumaczy kolejny z obserwatorów.
    • Skoro robisz w grafice i źle widzisz to współczuje Twoim pracodawcom – zripostowała gwiazda.

Agnieszka Włodarczyk wyleciała na zimę z Polski. Wiemy, już gdzie zawitają na dłużej

Agnieszka Włodarczyk Fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Włodarczyk w Hiszpanii

Agnieszka Włodarczyk uciekła z Polski