Agnieszka Włodarczyk dwa tygodnie temu przeprowadziła się na sezon zimowy do słonecznej Hiszpanii, a dokładnie Marbelli. Oczywiście jest tam z synem, Milanem i partnerem, Robertem Karasiem.

Agnieszka Włodarczyk wyznaje: „macierzyństwo kojarzyło mi się z problemami”. A jak jest teraz?

Agnieszka Włodarczyk o chrzcie syna

Agnieszka Włodarczyk mimo przeprowadzki za granicę nie traci kontaktu ze swoimi obserwatorami i nadal aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio zorganizowała Q&A na swoim instastory, podczas którego padło pytanie o chrzest: „A kiedy chrzest”. Aktorka nie miała problemu z odpowiedzią na dość wrażliwe pytanie:

Jak Milan dorośnie, to sam zdecyduje, czy tego chce. Szkoda, że mnie nikt o zdanie nie pytał – napisała Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że boi się oddać synka w inne ręce: „To już zakrawa o niezłą schizę”

Maffashion ponad miesiąc temu również wypowiedziała się na temat chrztu syna, Bastka. Przyznała, że ma wątpliwości, ale również bierze pod uwagę to, aby Bastek sam zdecydował, czy chce być ochrzczony:

Bez ciśnienia. Może ochrzcimy, a może sam kiedyś o tym zadecyduje. Mam dylemat. Wiadomo, to rodzic wybiera przedszkole, pierwszą szkołę i całą masę innych rzeczy. W kwestii chrztu mam jednak duży dylemat. Najchętniej poczekałabym, aż mój syn będzie starszy, świadomy otaczającego go świata, tego, co się dzieje i sam podejmie decyzję o swojej wierze – powiedziała Maffashion. 

Agnieszka Włodarczyk na Festiwal w Gdyni przyjechała z synkiem. Później zabłysnęła na ściance!

Maffashion pokazuje nowy dom, wielki ogród i Bastka, który zaczął CHODZIĆ!

Maffashion pokazuje nowy dom, wielki ogród i Bastka, który zaczął CHODZIĆ!