Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i żoną młodszego od niej o 8 lat triathlonisty, Roberta Karasia, z którym ma synka Milana.

Zamieszanie wokół sukni ślubnej Agnieszki Włodarczyk! Gwiazda stanowczo zabrała głos

Agnieszka Włodarczyk pozuje w bikini!

Odkąd Agnieszka została mamą, postanowiła odstawić na dalszy plan swoją karierę aktorską. Swoją karierę przeniosła do mediów społecznościowych, gdzie zarabia na życie jako influencerka. Dlatego też pozostaje bardzo aktywna na Instagramie, na którym chętnie opowiada o swoim życiu i przemyśleniach.

Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne ślubne zdjęcia. Mały Milan skradł całe show! (FOTO)

W listopadzie podzieliła się z fanami cudowną nowiną, czyli ślubem z Robertem Karasiem. Para postanowiła sformalizować swój związek. Z racji ogromnej dbałości influencerki o szczegóły na jej profilu, zdjęcia, które zostały zrobione podczas symbolicznej ceremonii w Dubaju, są zdecydowanie na najwyższym poziomie. Wielu fanów było zachwyconych stylistyką tego wydarzenia.

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia NIE ODBYŁ SIĘ w Dubaju! Aktorka zaskoczyła wyznaniem

Teraz Agnieszka Włodarczyk postanowiła podzielić się z fanami swoim zdjęciem z pięknego Dubaju, w którym pozostaje już bardzo długo ze swoją rodziną. W poście dała kilka wskazówek swoim obserwatorom, na przygotowanie się do takiej podróży. Nie mogło zabraknąć zdjęcia w bikini! Agnieszka Włodarczyk dba o swoje ciało i widać tego efekty. Fani byli zachwyceni jej formą.

  • 🔥❤️ jaka figura . Wow
  • Boziuuuu jaka dzagaaaaaa z Ciebie Aga 🤩
  • Świetnie wyglądasz Aga ❤️
  • Omg jaka cudna figura ❤️
  • Piękna figura – komentowali obserwujący

 

IG: agnieszkawlodarczykofficial

IG: agnieszkawlodarczykofficial