Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk uległa poważnemu wypadkowi. W środku nocy doznała silnych bóli brzucha, które sprawiły, że straciła przytomność. W wyniku upadku złamała nos i potrzebna była jej operacja. Dziś wiadomo, że przyczyną tego strasznego wypadku był stres!

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala! Jej twarz nie wygląda dobrze

Problemy ze zdrowie Agnieszki Włodarczyk

Choć według relacji aktorki, wypadek był dla niej dużym zaskoczeniem, to od ponad 6 lat zmaga się z różnymi objawami. Pomimo różnych sygnałów wciąż bagatelizowała problem i dopiero gdy obudziła się w kałuży krwi ze złamanym nosem, postanowiła dowiedzieć się, co jej jest.

Tak moi drodzy, taka jest natura większości z nas. Przestało boleć? Odpuszczamy, nie badamy się dalej, zamiatamy problem pod dywan. Nie lekceważcie swojego zdrowia, nasz organizm daje nam sygnały… Jest mądry! Bądźmy mu za to wdzięczni i dajmy sobie pomóc – napisała Włodarczyk w swoim poście na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk przeszła operację

Włodarczyk zdecydowała się na wizytę u gastroenterologa, aby ten stwierdził, czy te objawy wynikają z przedłużającego się stresu:

Mam pewne podejrzenia, co to może być, miała pani stresujący zawód, ale proszę jeszcze zrobić dodatkowe badania i widzimy się niebawem – powiedział Agnieszce lekarz.

Też bagatelizujecie swoje zdrowie? A może regularnie się badacie? Dajcie znać w komentarzach.

scena z: Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Agnieszka Włodarczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA