Agnieszka Włodarczyk już jakiś czas temu zdradziła fanom, że chciałaby się przeprowadzić z rodziną na czas zimy za granicę. Pytała się też internautów, jakie miejsce polecają na podróż z malutkim dzieckiem. Połowa października, a aktorka już uciekła w Polski!

Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że boi się oddać synka w inne ręce: „To już zakrawa o niezłą schizę”

Agnieszka Włodarczyk przeprowadziła się w ciepłe miejsce

Agnieszka Włodarczyk w poniedziałek wsiadła w samolot z Robertem Karasiem i Milankiem. Przez cały czas trzymali w tajemnicy, gdzie się wybierają. Trzymali w niepewności do ostatniej minuty. Okazuje się, że para postawiła na słoneczną Hiszpanię, a dokładnie Marbellę. 

Agnieszka Włodarczyk na Festiwal w Gdyni przyjechała z synkiem. Później zabłysnęła na ściance!

Opublikowała z nowego miejsca pierwsze zdjęcie na swoim profilu instagramowym. Gwiazda pozuje na tle pięknie rozprzestrzeniającej się Marbelli.

Nowe miejsce na dłużej… Morze, góry, odpowiednia temperatura😉
Dziś w ciągu dnia było 27 stopni. Idealnie… #marbella #andaluzja #hiszpania #nowemiejsce  – napisała Włodarczyk. 

Agnieszka Włodarczyk relacjonowała podróż na swoim Instagramie. Na hiszpańskim lotnisku mieli małe kłopoty! Agnieszka i Robert nie wypełnili potrzebnego formularza.

Trzeba mieć albo szczepionkę, albo testy. I ważna rzecz, żeby przylecieć do Hiszpanii, trzeba wypełnić formularz sanitarny z QR kod, o czym nie wiedzieliśmy i wypełnialiśmy go na szybko na lotnisku – napisała na InstaStory.

Agnieszka Włodarczyk świętuje sukces ukochanego

Agnieszka Włodarczyk w Marbelli Fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial