Agnieszka Włodarczyk (40 l.) lada moment zostanie mamą. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka razem ze swoim partnerem Robertem Karasiem. Kilka dni temu zaczęła przygotowywać się do szpitala.

Agnieszka Włodarczyk pokazała wózek dla dziecka

Agnieszka Włodarczyk pokazuje duży brzuszek w stroju do ćwiczeń. Nawiązała do „celebryckich konkursów” na powrót do formy

Agnieszka Włodarczyk ostatnio powiedziała, że bardzo denerwują ją pytania o dziecko. Natomiast szczegółowo relacjonuje przebieg ciąży na swoim Instagramie. Dzisiaj pochwaliła się, jakim wózkiem, a raczej wózkami będzie jeździł jej maluszek. Aktorka postawiła na dwa kolory: jeden czarny, drugi beżowy. Oczywiście wózki pokazała w ramach współpracy z firmą.

Parę dni temu dostarczono nam dwie mega fury dla maleństwa:) Mój brak decyzyjności co do koloru spowodował, że nasze słoneczko będzie jeździło na zmianę czarnym i beżowym. Mechanizmy sztos- wózki prowadzą się jednym palcem! A ten włoski design i elegancki sznyt to klasa sama w sobie! Cieszę się jak dziecko i o to chyba chodzi w tym dniu napisała Agnieszka.

Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się do porodu. Zadbała nie tylko o wyprawkę dla maluszka

Oba wózki kosztują od 3099 do 4577 zł w zależności, czy bierze się też spacerówkę i nosidełko. Na stronie czytamy: „Połączenie luksusowego wykończenia inspirowanego najnowszymi włoskimi trendami z najwyższymi brytyjskimi standardami bezpieczeństwa – EN 1888-2:2018. Model ten powstał nie tylko w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim w oparciu o sugestie i opinie naszych klientów„.

Agnieszka Włodarczyk wspomina, jak ukrywała ciążę: „Ukrywaliśmy brzuch tak długo jak się dało…”