Akop Szostak i Sylwia Szostak dziś ogłosili rozstanie. Do tej pory tworzyli od wielu lat idealny duet według internautów, dlatego decyzja pary tak bardzo odbiła się szerokim echem w sieci.

Sport, biznes i nauka – jak to połączyć? – rozmawiamy z Akopem Szostakiem

Akop Szostak i Sylwia Szostak ogłosili rozstanie

Para poznała się na szkoleniu instruktorskim w branży fitness. To tam Sylwia poznała Akopa i już po dwóch tygodniach od spotkania mieszkali razem. Niedługo później się zaręczyli i wzięli ślub. W ostatnich latach tworzyli content w mediach społecznościowych jako „power couple”. Na nagraniach można było zauważyć, że para świetnie się dogaduje i tak było jeszcze kilka dni temu. Nic nie wskazywało na to, że zaraz ogłoszą rozstanie.

Byli małżonkowie we wspólnym oświadczeniu przyznali, że próbowali ratować małżeństwo na terapii, ale ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu:

„Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą”.

Sylwia i Akop Szostakowie ROZSTALI SIĘ po 10 latach małżeństwa!

Fani czują się oszukani

Fani „Szostaków” czują się oszukani przez parę. Pod postami Sylwia i Akopa nie brakuje komentarzy związanych z rozstaniem. To kolejny dla nich dowód, że media społecznościowe kłamią:

  • Rozstanie? A te wszystkie relacje? Filmiki? Trochę to nie fair, że tak wszystkich okłamywaliście… od lat dawałam was z przykład prawdziwej miłości .. każda rocznicę kwiaty niespodzianki… pokazywałeś że warto.. że z każdym rokiem kochacie się bardziej… przykre…”,
  • „Patrzę na wasze filmiki i autentycznie jestem tak zawiedziona i tak zszokowana tym postem o rozstaniu. Czuje się okłamana i smutna. Idealny przykład że internet to kłamstwo. Miło wszystko życzę dużo siły”,
  • „Dokładnie internet to kłamstwo”
  • „Kolejny przykład pary, która w mediach społecznościowych kreowała się na parę idealną…wyznania pełne miłości, zapewnienia o szczęściu itd., a tymczasem rzeczywistość wygląda inaczej. Sprawdza się zasada, że im więcej miłości i słodkości na pokaz, tym większe bagno w związku” – czytamy.

Na jeden z komentarzy para odpowiedziała ze wspólnego konta @szostakycom. Wyznali, co tak naprawdę nie grało w ich relacji. Okazuje się, że głównie zawiniła komunikacja:

„Dbaliśmy o siebie tak jak umieliśmy. Niestety były problemy na tle komunikacji i pamiętanie o drobnych gestach tej sfery nie zapełniło. W chwili gdy ludzie postanawiają po latach wzlotów i upadków rozstać się po to, by siebie wzajemnie nie krzywdzić, to najlepsze co można poczynić z szacunku do siebie. Życie bywa przewrotne i w takich ciężkim okresie bardzo trudno jest jeszcze komukolwiek tłumaczyć się ze swoich osobistych decyzji. O kłótniach, terapii mówiliśmy od dawna. Nawet na ostatnim podcaście u Żurnalisty wspominałam o tym, że byliśmy już o krok od rozstania. Myślę, że każdy kto był choć raz w długim związku ma świadomość, że to praca, która nie zawsze da się wykonać”. 

Sylwia Szostak zdradza, jaką część ciała najbardziej lubi u swego męża, Akopa

Akop Szostak, Sylwia Szostak, fot. Piętka Mieszko/AKPA