Aleksandra Żebrowska ostatnio z okazji Dnia Mamy pojawiła się w programie Magdy Mołek „W moim stylu” na YouTubie. Dziennikarka nie mogła zaprosić lepszej osoby jak żony Michała Żebrowskiego. Od kilku lat Aleksandra próbuje obalić wizerunek „instagramowej mamy”, czyli perfekcyjnej, wszystkowiedzącej i zorganizowanej.

Aleksandra Żebrowska w czwartej ciąży!

Aleksandra Żebrowska o macierzyństwie

Aleksandra Żebrowska jest niesamowicie szczera w mediach społecznościowych, naturalna i z poczuciem humoru opowiada o problemach każdej matki. Taka właśnie była w wywiadzie z Magdą Mołek, zdradziła, czy dzieli się obowiązkami domowymi z Michałem Żebrowskim:

Mam wrażenie, że to się u nas bardzo zmieniało. Wynikało z tego, jaką ilość pracy miał Michał i jaką ilość pracy ja miałam. Był taki czas i będzie, teraz się zaczyna, bo Michał się szykuje do nowej premiery, to wtedy takich obowiązków dzieciowych spada na mnie. Ale w trakcie pandemii, był lockdown i Michał nie miał żadnej pracy, to siedział w domu, hodował brodę, a ja miałam bardzo dużo pracy, e-commercowe rzeczy się rozwijały (Aleksandra Żebrowska prowadzi swoją firmę odzieżową „Francis & Henry”- red. ). I pamiętam wtedy, to był tak przełomowy moment, była bardzo duża różnica w podziale obowiązków, Michał z dzieciakami zaczął spędzać dużo czasu. Zaczynaliśmy od innego układu, bo Michał głównie pracował, a ja zajmowałam się domem i dziećmi – przyznaje Żebrowska.

Ola Żebrowska pokazała jak ukarała synka za niszczenie domu

fot. Instagram: olazebrowska

Uważa, że jak ma się układ partnerki w związku, to da się naturalnie podzielić obowiązkami. Zauważa, że wiele rzeczy, którymi zajmuje się w domu, należą raczej do męskich obowiązków:

Bardzo wiele rzeczy, które ja robię w domu uważam za męskie np. Michał nie bardzo potrafi śrubokrętem, albo mu się nie chce naprawiać klamek, dlatego nie wiem, czy mogę powiedzieć, że Michał zajmuje się męskimi rzeczami, a ja damskimi – zdradza.

Aleksandra Żebrowska reaguje na wygadanie się terminu porodu

Ola Żebrowska pokazuje, jak naprawdę wygląda macierzyństwo.

Z kolei Ola lubi grać w piłkę ze swoimi synami, ale w obecnym stanie nie może:

Ja lubię grać w piłkę z dziećmi, a teraz za bardzo nie mogę w ciąży, bo są silniejsi. Jak ostatnio pokopałam z Heniem, to potem miałam skurcz w brzuchu, bo to nie jest już coś, co mogę robić i biegać też już za bardzo nie mogę, skakać też nie mogę, ponieważ nie trzymam moczu – przyznaje Żebrowska.

Dodaje, że Michałowi granie w piłkę z dziećmi także sprawia ogromną radość i nie czuje, że to jest jego obowiązek, bo mają synów.

Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od 2009 roku. Doczekali się już trójki synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz para spodziewa się czwartego dziecka!

Zobaczcie jaką kare Ola Żebrowska wymyśliła dziecku za niszczenie domu!

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska Fot. Piętka Mieszko/AKPA