Amber Heard (37 l.) powraca na czerwony dywan. Jednak amerykańska aktorka nie ma zamiaru ruszać się z Europy. Mimo, że zarzekała się powrotu do filmu, kilka tygodni temu potwierdziła, że wraca do kina. A już za chwilę, bo 24. czerwca ma pojawić się na 69. Festiwalu Filmowym w Taorminie na Sycylii.

Amber Heard rozdaje autografy i cieszy się sławą w Madrycie

Jak donosi amerykański Deadline, Amber Heard będzie obecna na premierze swojego nowego filmu „In The Fire”. Będzie to thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych, którego akcja toczy się w 1899 roku. Zaś Amber Heard w „In The Fire” wciela się w „pionierskiego psychiatrę.

A jej obecność na czerwonym dywanie będzie jej pierwszym publicznym wystąpieniem od czasu, gdy były mąż Johnny Depp wygrał z nią proces o zniesławienie.

Amber Heard zagrała w nowym filmie

Podobno Amber Heard, która przeniosła się do Hiszpanii po szeroko nagłośnionym procesie, pojawi się na ściance z reżyserem filmu Conorem Allynem i kolegą z planu Eduardo Noriego.

Tak Amber Heard spędza swoje dni w Madrycie

A gdy Amber Heard powraca do kina, Johnny Depp wydał właśnie milion dolarów, które dostał w ugodzie ze swoją byłą żoną. Cała kwota poszła na cele charytatywne.

mber Heard HANNAH MCKAY / Reuters / Forum

Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum