Amber Heard (37 l.) została zauważona, jak spędza czas z córką Oonagh Paige (2 l.) w parku w Madrycie po tym, jak podobno przeprowadziła się do stolicy Hiszpanii i zakończyła karierę aktorską.

Amber Heard układa sobie życie na nowo w Madrycie, gdzie skupia się przede wszystkim na swojej córeczce, z którą spędza dużo jakościowego czasu, podczas spacerów i wizyt na placach zabaw.

Amber Heard uciekła z córką i partnerką na Majorkę

Była aktorka pojawiła się na madryckich ulicach w czarnym zestawie, legginsów i krótkiego topu. Całość uzupełniła sportowymi butami Reebok i zegarkiem Apple Watch.

Amber Heard układa sobie życie w Madrycie

Aktorka powitała na świecie córkę Oonagh Paige za pośrednictwem surogatki w kwietniu 2021 roku. I od tamtej pory „ukrywała” ją od świateł fleszy.

Ona mówi po hiszpańsku i jest tam szczęśliwa, wychowując córkę z dala od tego całego hałasu, powiedział przyjaciel Amber Heard w rozmowie z Daily Mail.

SĄD odrzucił wniosek Amber Heard, „Trzeba się pogodzić z przegraną”

Odkąd przegrała proces o zniesławienie przeciwko swojemu byłemu mężowi, Johnny’emu Deppowi, w czerwcu 2022 roku, Amber Heard spędza czas w Europie. Wcześniej mieszkała na hiszpańskojęzycznej Majorce.

Fot. SL, Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Amber Heard Fot. POOL / Reuters / Forum