Amber Heard (37 l.) podobno odkąd wyprowadziła się do Europy nie używa swojego imienia, a pseudonimu Martha Jane Camary czy Calamity Jane. Aktorka wybrała na swoje alter ego amerykańską eksplorerkę, która zapisała się w historii tego kraju w XIX wieku. Plotki z Hiszpanii głoszą, że aktorka legalnie zmieniła swoje imię, ale nie mamy na to żadnych potwierdzeń.

Amber Heard układa sobie życie w Madrycie

Zaś dokumentacja zdjęciowa potwierdza, że zniesławiona aktorka radzi sobie w hiszpańskiej stolicy doskonale. Jednak problemem jest, że nie jest odstępowana przez paparazzi na krok. Nie widać jednak, by jej to przeszkadzało.

Amber Heard i jej życie w Madrycie

Amber Heard sprzedała swój dom w Yucca Valley w Kalifornii w lipcu 2022 roku za 1,1 miliona dolarów po przegranej w procesie o zniesławienie przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi. Od tamtej pory aktorka przebywa w Europie. A w związku z tym, że mówi po hiszpańsku, aktorka wybrała Palmę, a aktualnie Madryt.

Amber Heard znów atakuje. Ten 43-stronicowy dokument ma…

Aktorka wciąż cieszy się ogromną popularnością, rozdaje uśmiechy i autografy na ulicach Madrytu. Niestety fotoreporterzy nie odstępują jej na krok i dokumentują każdą jej czynność…