Amber Heard (37 l.) miała wypadek podczas jednego z treningów i wciąż wspiera się o kuli. Podobno zniesławiona aktorka trenuje przed maratonem w Nowym Jorku. Teraz została sfotografowana w Madrycie, gdy trzymała w prawej ręce kulę, podczas wyjścia z córką Oonagh na plac zabaw.

Biografia Elona Muska ujawnia szczegóły „brutalnego” związku z Amber Heard

W Hiszpanii towarzyszyła jej siostra Whitney Henriquez ze swoją córką i synem. Dla przypomnienia Henriquez zeznawała przeciwko Johnny’emu Deppowi w słynnym procesie.

Po zdjęciach widać, że Amber Heard nie potrzebuje zbytnio wsparcia kuli, ponieważ była w stanie trzymać córkę na rękach, pomagając jednocześnie pchać wózek, w którym siedziała jej siostrzenica. W pewnym momencie także przykucnęła.

Amber Heard z kontuzjowanym biodrem

Amber Heard wyglądała swobodnie, ale szykownie w czarnym podkoszulku, beżowych dżinsach z prostymi nogawkami i designerskich klapkach logo Chloé (ok. 1800 zł).

Australijska prokuratura umorzyła sprawę przeciwko Amber Heard

Aktorkę po raz pierwszy zauważono wspierającą się o 2 kule w zeszłym miesiącu. Na zdjęciach widoczny był również gips. Gwiazda „Aquamana” powiedziała wówczas paparazzi, że porusza się o kulach z powodu kontuzji biodra, której doznała podczas treningu przed corocznym maratonem nowojorskim, który odbywa się w pierwszą niedzielę listopada.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: