Batalia sądowa między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa w najlepsze i wciąż nie wiadomo, która ze stron ostatecznie wygra. Zarówno Depp jak i Heard przedstawili dowody i swoje zeznania, w których oskarżają drugą stronę o przemoc domową, groźby czy szantaż oraz przejawy agresji.

ZAPŁAKANA Amber Heard zeznaje w sądzie PRZECIWKO Deppowi: „Podarł mi sukienkę. Łapał za piersi, uderzył w twarz.”

Ujawniono LISTĘ KOCHANKÓW Amber Heard! Przy każdym nazwisku były NOTATKI

W procesie aktorskiej pary bierze też udział długa lista świadków. Wśród nich pojawiła się psycholożka Heard – Dr Dawn Hughes, która ujawnił ręcznie spisane notatki z jednej z sesji terapeutycznych Amber. Na kawałku papieru znalazła się lista nazwisk partnerów i partnerek seksualnych Amber, a dokument został określony jako „relacje intymne” i oficjalnie włączony do sprawy jako dowód.

„Lista kochanków” Amber Heard została podzielona na erę przed Johnnym Deppem oraz po nim, a przy praktycznie każdym nazwisku znalazła się krótka notatka opisująca jej relacje z daną osobą – jak wynika z dokumentu, pierwszym chłopakiem był niejaki Travis, z którym 16-letnia Amber spotykała się przez 2 lata i określiła go mianem „dobrego faceta”. Później w jej życiu pojawił się „katolicki” Eduardo, z którym nie uprawiała seksu, po nim „zabawny i kochany” Valentino i mężczyzna o imieniu Mark poznany w Meksyku. Prócz tego aktorka ma na koncie romans z fotografką Tasyą van Ree, która w 2009 roku oskarżyła Heard o przemoc domową.

Po 5-letniej relacji z kobietą, w życiu Amber pojawił się Johnny Depp, jednak przy jego nazwisku zabrakło jakiejkolwiek notatki. Z kolei po nim pojawił się mężczyzna o inicjałach JF – psycholożka Amber zeznała pod przysięgą, że chodzi o Jamesa Franco, o którego Depp miał być bardzo zazdrosny. Przy jego nazwisku była adnotacja: „Przyjaciele — zbliżyli się — ale bardzo chciała być z Johnnym”. Na samym końcu listy był Elon Musk, w którym jak wynika z opisu, a także ujawnionych wcześniej maili, Amber nigdy nie była zakochana. Notatka głosiła:

Miałam złamane serce, moja dusza była martwa i nic wtedy nie czułam.

Co na celu miała ta lista i dlaczego przy nazwisku Deppa nie było ani słowa komentarza?