Coraz bliżej wielkiego finału, więc emocji nie brakuje. Przed uczestnikami walka o to, kto zostanie w programie. Kto odpadł w 11. odcinku „Ameryka Express 2”, a kto ściga się dalej?

Ameryka Express – co działo się w 10. odcinku? Uczestnikami WSTRZĄSNĄŁ tragiczny wypadek

Co się działo w 11. odcinku „Ameryka Express 2”?

Odcinek rozpoczął się od emocjonujących wieści – prowadząca, Daria Ładocha poinformowała uczestników, że część z nich czeka samodzielna wycieczka.

Rozłąkę bardzo przeżyli bracia Collins. Zasmucony Grzegorz by dodać sobie otuchy postanowił narysować swojego brata. Picasso to on nie jest, ale widać jaka więź łączy braci.

Karolina Pisarek również przyznała, że nie nie czuje się w samodzielnej podróży. Lubi być wokół ludzi i czerpie od nich pozytywną energię.

Nie lubię podróżować sama. Łatwo się przywiązuję – przyznała modelka.

Pierwsze zadanie polegało na zaprezentowaniu swojego talentu przed kolumbijską publicznością, zgromadzonej przy malutkiej scenie w miejscowości Aguachica. Zwycięstwo oznaczało ważną podpowiedź dla partnera w trasie – otrzymał informację, gdzie jest meta, która znajdowała się miejscowości Mompox.

Marta zaśpiewała i mimo, że nie było podkładu muzycznego to naprawdę świetnie jej poszło. Drugi w kolejce był Paweł Deląg, porwał publiczność recytując wiersz „Lokomotywa” Juliana Tuwima.

Patrycja Markowska, która przyznała – że wyjście na chwilkę przed publiczność jest najgorsze – zahipnotyzowała widzów swoim głosem.

To było naprawdę jedno z najtrudniejszych zadań tutaj – przyznała.

Rafał Collins na początku wyglądał na zrezygnowanego. Zaproponował jednak improwizację, która zaangażowała publiczność. Na kartkach napisał:

Nie umiem śpiewać, nie umiem tańczyć ale przynajmniej nie stoję i nie klaszczę – napisał zabawnie na kartkach Rafał.

Bezapelacyjnie wygrał Paweł Deląg, który zdobył 15 chorągiewek.

Pierwsza samodzielna noc dla wszystkich nie była łatwa. Drugie zadanie polegało na pokonaniu toru przeszkód i wykazaniu się sprawnością fizyczną. Ernest wygrał amulet. Rozdzieleni uczestnicy zostali przewiezieni do lochów, gdzie mieli odszukać partnerów podróży.

Los bywa przewrotny i przyjaciel Pawła Deląga, który miał najkrótszą trasę dowiedział się, że zepsuły się hamulce w samochodzie którym brał udział w wyścigu. Problemy z samochodem miał również Grzegorz Collins.

W 11. odcinku z programem Ameryka Express 2 pożegnała się Patrycja Markowska i Żaneta Lubera. Dziewczyny przeżyły niesamowite chwile, nawet Daria Ładocha wzruszyła się podczas pożegnania.

Oglądaliście? Jak Wam się podobał odcinek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

„Ameryka Express”. Niestety w 9. odcinku musiała odpaść jedna para. Kto to?

Ameryka Express: Bartek nie mógł wytrzymać w parze z Marcinem: „Marcin, źle się z Tobą współpracuje w tym programie”

Ameryka Express: Grażyna Wolszczak otwiera się na temat nagłej śmierci męża. Kto odpadł z programu?

Marta Gajewska w 11. odcinku Ameryka Express.

Ameryka Express 4, odc. 11, Marta Gajewska, TVN/Piotr Filutowski, fot.Xnews

Karolina Pisarek, Marta Gajewska w 11. odcinku Ameryka Express.

Ameryka Express 4, odc. 11, Karolina Pisarek, Marta Gajewska, TVN/Piotr Filutowski, fot.Xnews.

Paweł Deląg w 11. odcinku Ameryka Express.

Ameryka Express 4, odc. 11, Paweł Deląg, TVN/Piotr Filutowski, fot.XNews.